UWAGA!

Wyjątkowe chwile w wyjątkowym miejscu

2012-12-12
07:00
 

Zbliża się magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia i Sylwestra, czas pełen radości i prezentów. Zachęcamy do spędzenia tych wyjątkowych chwil w Hotelu SPA Srebrny Dzwon w Kadynach, miejscu w którym zatrzymuje się czas, a pełna ciepła i serdeczności atmosfera sprzyja relaksowi z najbliższymi.

Nasi kucharze zadbają by świąteczne specjały przypomniały Państwu smaki i aromaty z dzieciństwa, a zabiegi w SPA przyniosą odprężenie i przywrócą harmonię ciała i umysłu.
       Klimatyczne wnętrze restauracji Srebrny Dzwon to idealne miejsce na eleganckie, firmowe spotkania świąteczne.
       Chcesz nagrodzić pracownika za sukcesy lub szukasz czegoś niebanalnego dla bliskiej Ci osoby, obdaruj ją voucherem upominkowym do SPA – z pewnością będzie to zaskakujący i niezapomniany gest. Tylko w grudniu specjalna oferta świąteczna, vouchery promocyjne na zabiegi i strefę mokrą za jedyne 60 i 80 zł.
       Kolejną propozycją naszego kompleksu na ten świąteczny czas jest Bal Sylwestrowy, w tą wyjątkową noc Hotel Spa Srebrny Dzwon zamieni się w kolebkę chicagowskiej mafii. Niepowtarzalna scenografia i oprawa muzyczna pozwoli przenieść się w piękną epokę szalonych lat dwudziestych. Do dyspozycji gości będą pełnowymiarowe stoły kasynowe: Black Jack i Amerykańska Ruletka. Koszt Balu Sylwestrowego 690 zł od pary. Transport firmowym busem w obie strony gratis.
      
      
Serdecznie zapraszamy!
      
       Więcej informacji na stronach:
www.spakadyny.pl i www.srebrnydzwon.pl.
      
      

 


      
----------------- Reklama ----------------

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej