UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wymiana doświadczeń z partnerami z Bułgarii

 
Elbląg, Wymiana doświadczeń z partnerami z Bułgarii
fot. Policja

Po raz kolejny bułgarska delegacja odwiedza Elbląg i komendę policji. Wszystko w ramach unijnego projektu „Safe School - system współpracy samorządu lokalnego i policji na rzecz szkół i placówek oświatowych w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego i sytuacji kryzysowych”, który jest koordynowany przez Urząd Miejski w Elblągu.

Przedstawiciele władz miasta, policjanci oraz nauczyciele z Bułgarii poznawali wczoraj (14 stycznia) pracę elbląskiej policji, edukację, współpracę na linii policja – szkoła. Mieli okazję zobaczyć jak wygląda realizacja policyjnych programów prewencyjnych, zwiedzili komendę, poznali funkcjonowanie klas mundurowych, byli obecni podczas szkolenia pododdziałów policji, a także poznać specyfikę naszego regionu.
       Projekt ma na celu wypracowanie współpracy z ośrodkami ruchu drogowego, powołanie w szkołach zespołów reagowania kryzysowego, przygotowanie uczniów do egzaminów na kartę motorowerową i rowerową, założenie szkolnych kół drogowych, zakup odblasków dla uczniów, a także organizacje turniejów z zakresu bezpieczeństwa drogowego. Docelowo ma to zaowocować wydaniem kompleksowych broszur związanych z bezpieczeństwem na drogach oraz zbiorem niezbędnych procedur w zakresie postępowania w przypadku wystąpienia sytuacji kryzysowych w szkołach.
      
      
Jakub Sawicki, KMP Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama