UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Żadnych wpłat i wypłat!!! Nie pracują to nie dostają wynagrodzenia, proste. Ja obecnie nie pracuję, kto jest chętny przelać mi na konto jakąś sumę i mnie wspomóc?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    258
    87
    Mankam(2019-04-12)
  • @Mankam - to idz strajkowac ze za malo masz zasilku
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    31
    35
    nierob(2019-04-12)
  • Brawo, dokładnie, trzeźwo myślący człowiek nie podoba się, strajkują to nie dostają kady proste. Nie pracujesz - nie zarabiasz, czekam aż zaraz jakiś psychonauczyciel zacznie pisać rozprawkę jak to oni walczą o godność i przyszłość dzieci zapełniając swój portfel paroma banknotami. Ten strajk robi się bardziej żałosny od samego przedstawiciela ZNP chyba każdy wie o kim nowa?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    41
    14
    Smieszne(2019-04-12)
  • @Mankam - ty biedulek, zaiwaniaj do roboty, a chyzo.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    6
    jakiś(2019-04-12)
  • Pewnie dla ludzi z takim wykształceniem pracy nie ma... a tak krzyczą, że nauczyciele mogą zmienić pracę jak im nie pasuje, iść do Biedronki na kasę...ale fakt to nauczyciele mogą bo są wykształceni wszechstronnie!
  • @Mankam - leniu jeden, nie pracujesz, tylko siedzisz i bzdury wypisujesz, nie wstyd ci??? Porządne samorządy zapłacą za czas strajku, ciekawe jak nasz się odnajdzie w tej sytuacji. Strajk jest legalny, zgodny ze wszystkimi procedurami, więc się nie czepiaj, leniu
Reklama