UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ja, na miejscu policji sprawdziłbym tacho lub tarczkę bo sam mam prawko C+E i właśnie szukam pracy ale gdzie nie pójdę to słyszę, że jeśli chcę zarobić więcej kasy to muszę użyć w pół "legalne środki" czytaj magnes albo druga karta, a po drugie, pracodawcy płacą z kilometra albo z frachtu co jest według przepisów nielegalne, więc pytam się gdzie jest PIP i ITD ??? Więc, chyba czas wracać do Anglii
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    jeszcze_nie_kierowca(2016-03-07)
  • A musisz koniecznie zarabiać "więcej kasy"? Nie możesz po prostu jak większość pracować za tyle, ile się należy, bez stresu i narażania życia swojego i innych?
  • zobacz na mój nick "jeszcze nie kierowca" to znaczy, że nie godzę się na takie system pracy i dlatego wolę wyjechać za granicę i tam pracować sobie spokojnie, a przepisy co do czasu kierowcy np. w Anglii są traktowane prawie jak świętość bo dwa przewinienia i można stracić licencję transportową, w Polsce też niby, możesz stracić ale z tego co widzę to rzadko jest to stosowane
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    jeszcze_nie_kierowca(2016-03-08)
  • jeszcze_nie_kierowca, następny geniusz, który proponowałby co trzeba zrobić. Geniuszu, gdyby nie twój komentarz, policja nawet nie wiedziałaby, że jest coś takiego jak tachograf. Na szczęście byłeś czujny.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    buahahaha(2016-03-08)
Reklama