UWAGA!

Wypraw swoje dziecko do szkoły

 Wypraw swoje dziecko do szkoły

Koniec wakacji to wyjątkowo intensywny czas dla rodziców. To właśnie wtedy zaczynają się intensywne poszukiwania plecaka, piórnika, zeszytów, kolorowych długopisów i wszelkich przyborów niezbędnych do nauki. A gdyby tak znaleźć to wszystko w jednym miejscu? Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Jurex, zlokalizowane przy al. Grunwaldzkiej, zaprasza na szkolne zakupy.

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Jurex oferuje kompletny asortyment szkolny. To tam można wyposażyć dziecko we wszystko to, co będzie niezbędne w szkole. Szeroki wybór artykułów szkolnych, biurowych, papierniczych, piśmiennych oraz plastycznych sprawi, że bez problemu, szybko i sprawnie, wybierzesz to, co najlepsze dla Twojego dziecka.
      
       - W naszym asortymencie znajdują sie produkty zarówno dla tych najmłodszych uczniów, jak i dla nastolatków. Oferujemy produkty wielu uznanych firm, w bardzo atrakcyjnych cenach. m.in. Herlitz, Leitz, Schneider, Paper Mate, Donau, Bic, Faber and Castell oraz wielu innych – informuje Marcin Jeziorski, właściciel PHU Jurex.
      
       Jak dodaje artykuły oferowane przez Jurex wykonane są z najwyższej jakości materiałów. To tam zakupisz nowoczesny plecak oraz tornister, piórniki, kredki, mazaki, a także wszelkiego rodzaju farby. W PHU Jurex znajdziesz również bogaty wybór zestawów geometrycznych, kalkulatorów, ale i zeszytów czy bloków rysunkowych. Miejsce to oferuje także produkty przeznaczone dla osób leworęcznych.
      
       Zapraszamy do kontaktu: jurex.elblag@wp.pl
      
  PHU JUREX
      
       Elbląg al. Grunwaldzka 2 hala B11
       82-300 Elbląg
      
       tel. 055 237 08 14
       fax 055 237 08 14
       www.jurex.osaa.com.pl
      

       --------Reklama-------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie