UWAGA!

Wyróżnienie za program edukacyjny

Elbląg, Wyróżnienie za program edukacyjny

We wtorek 6 listopada w Poznaniu odbyła się konferencja zorganizowana przez Związek Miast Polskich, Związek Powiatów Polskich i Związek Gmin Wiejskich, podczas której ogłoszone zostały wyniki konkursu „Samorządowy Lider Zarządzania 2007 - Usługi Społeczne”. „Elbląski Program Edukacyjny Uczyć się aby być” jury zakwalifikowało do ścisłego finału.

Konkurs „Samorządowy Lider Zarządzania 2007 - Usługi Społeczne” miał na celu wyróżnienie i nagrodzenie tych samorządów, które stosują innowacyjne rozwiązania w pomocy społecznej, oświacie i kulturze.
     W kategorii miast na prawach powiatu w dziedzinie oświaty złożonych zostało 10 wniosków z Elbląga, Gdańska, Słupska, Koszalina, Krosna, Łodzi, Płocka, Tarnobrzegu i Żor. Do ścisłego finału jury konkursu zakwalifikowało „Elbląski Program Edukacyjny Uczyć się aby być” oraz „Koszaliński system oceny przedszkoli i szkół”. Laureatem konkursu został Koszalin.
     Elbląski program natomiast wyróżniono dyplomem finalisty za innowacyjność, skuteczność, efektywność, integrację z systemem zarządzania strategicznego z jednostką oraz możliwość zastosowania w innych samorządach.
     Podczas finałowej gali, w której uczestniczyła Anna Korzeniowska, naczelnik Wydziału Edukacji UM w Elblągu, zaprezentowany został film „Elbląski Program Edukacyjny Uczyć się aby być”, zrealizowany przez Telewizję Elbląską.
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama