UWAGA!

Wyślij PIT drogą elektroniczną

Elbląg, Wyślij PIT drogą elektroniczną

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Elblągu zaprasza wszystkich zainteresowanych tematyką przesłania rozliczenia rocznego za 2009 r. drogą elektroniczną na spotkanie informacyjne, które odbędzie się dziś (30 marca) o godz. 15.30. w siedzibie US w sali licytacyjnej pok. 014 (piwnica).

Tematem spotkania będzie wypełnianie oraz składanie zeznań rocznych w formie elektronicznej. Zostaną poruszone m.in. następujące zagadnienia: składanie zeznań bez podpisu kwalifikowanego, składanie zeznań z podpisem kwalifikowanym,  jak uniknąć błędów przy wypełnianiu i wysyłaniu zeznania drogą elektroniczną.
       Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
      
       ***
       Dlaczego warto skorzystać ze szkolenia i przesłać PIT przez Internet?
       Przesłanie zeznania podatkowego przez internet ma wiele zalet. Przede wszystkim jest to prosta metoda (szczególnie dla osób rozliczających się indywidualnie) można to zrobić szybko nie wychodząc z domu. Strona www.e-deklaracje.gov.pl działa 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Wystarczy wypełnić zeznanie i podać sześć cech identyfikujących osobę: imię, nazwisko, data urodzenia, NIP, PESEL i kwotę przychodu z zeznania rocznego za poprzedni rok. Jedynie małżonkowie chcący rozliczyć się wspólnie muszą złożyć upoważnienie papierowe na druku UPL-1.
       Mówiąc o zaletach należy wspomnieć jeszcze o jednej bardzo istotnej dla wielu osób – składając rozliczenie przez internet podatnicy mogą szybciej otrzymać zwrot podatku.
      
Aneta Szyc, Urząd Skarbowy w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • dostałem kasę po 2 tygodniach, Polecam!! szybko i wygodnie :P jedyne czego potrzebujesz to przychód z 2008 roku w celu weryfikacji
  • Dlaczego nikt nie chwali Urzędu Skarbowego w Elblągu, który ze straszaka wszystkich obywateli zrobił się naprawdę przyjemnym miejscem a system numerków całkowicie rozwiozał problem kolejek, nieprzyjemnych scysji pomiędzy oczekującymi w kolejce klientami!!!A panie i panowie obsugi ze strefy 1(obsługa klienta na parterze) w stosunku do lat ubiegłych to WERSAL!!! CAŁKOWITY WERSAL. Z PEŁNĄ KULTURĄ I SZACUNKIEM DLA PETENTA. który już nie odzczuwa, że przyszdł do US jako potencjalny złodziej. Drobna rzecz, a tak bardzo cieszy. Gratuluję władzom i pracownikom Urządu Skarbowego, który z tego co wiem zaliczany jest do jednego z najlepszych w Polsce!!!!DZIĘKUJĘ!!!!!Kopia tego postu kierowana jest do ministra finansów, bo sie Wam to należy!!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    zadowolony petent!!!(2010-03-31)
Reklama