UWAGA!

Wystapi Jerzy Kryszak

W sobotę 22 bm. w Teatrze Dramatycznym w Elblągu wystąpi aktor i satyryk Jerzy Kryszak z jubileuszowym programem kabaretowym z okazji 30-lecia pracy artystycznej. Patronat - portEl.

Jerzy Kryszak ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie. Pracował w teatrach: Słowackiego w Krakowie (1974 - 1978), Ateneum w Warszawie (1978 – 1993). Występował w słuchowiskach radiowych i kilkudziesięciu filmach m.in. w: Wodzireju (1977), serialu Alternatywy 4 (1983), Tulipanie (1986). Choć w 2000 roku wziął jeszcze udział w realizacji serialu TV pt. “Sukces”, w latach 90-tych odszedł od filmu i teatru. Stał się artystą kabaretowym. Jak sam mówi dzisiaj nie przyjąłby roli w żadnym, nawet najbardziej popularnym serialu.
     Jerzy Kryszak podczas występów prezentuje interesujące skecze i monologi, często nawiązujące do aktualnych wydarzeń. Doskonale nawiązuje kontakt z publicznością, którą bawi do łez.
     Podczas występu w elbląskim Teatrze Dramatycznym zaprezentuje jubileuszowy program kabaretowy z okazji 30-lecia
     pracy artystycznej. Artyście akompaniować będzie Maciej Domagała, wieczór poprowadzi Norbert Jandy.
     Początek spotkania z Jerzym Kryszakiem w sobotę 22 listopada br. o godz. 20.00 na Dużej scenie Teatru Dramatycznego w Elblągu. Bilety w cenie 35 zł do nabycia w kasie teatru.
     
     ***
     
     Pojedyncze zaproszenia na występ Jerzego Kryszaka wygrali: Marek Zydlewski, Krzysztof Osmański, Ryszard Leśniewski, Małgorzata Stepaniuk i Beata Paluch. Gratulujemy!
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama