UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

XIX Żuławskie Targi Rolne w Starym Polu

2012-06-11
Aktualizowany 2012-06-15 22:50
Elbląg, XIX Żuławskie Targi Rolne w Starym Polu

W najbliższy weekend (16-17 czerwca) w Starym Polu odbędą się XIX Żuławskie Targi Rolne, a także XIII Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych oraz Wystawa Rzemiosła Artystycznego.

Żuławskie Targi Rolne tradycyjnie odbywają się w trzeci weekend czerwca i są jednymi z największych w Polsce organizowanych przez Ośrodki Doradztwa Rolniczego. Stanowią okazję do prezentacji najnowszych osiągnięć krajowej i światowej techniki, technologii i genetyki, przez co dobrze służą postępowi, rozwojowi i restrukturyzacji naszego rolnictwa.
       Targi gromadzą corocznie 550-600 wystawców (łącznie ze stoiskami handlowymi), a liczba zwiedzających oceniana jest na 40 tys. osób.
       Wystawcy prezentują się w następujących blokach tematycznych: maszyny, urządzenia i narzędzia rolnicze; budownictwo i wyposażenie budynków inwentarskich; ekologia i ochrona środowiska, odnawialne źródła energii; ogrodnictwo i szkółkarstwo; pasze i dodatki paszowe; chemia w rolnictwie; informacja i usługi (banki, agencje, uczelnie, prasa itp.); rękodzieło, sztuka ludowa; zwierzęta hodowlane, użytkowe i ozdobne; samochody dostawcze i osobowe; inne (pszczelarstwo, wikliniarstwo, architektura ogrodowa itp.).
       Targom towarzyszy szereg imprez rozrywkowych z udziałem artystów zawodowych i amatorów.
       Targi odbywać się będą na terenie Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Gdańsku, Oddział w Starym Polu, ul. Marynarki Wojennej 21 w sobotę w godz. 9-19, w niedzielę w godz. 9-17.
      
informacja nadesłana
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama