UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

XVII Gala Samorządowego Konkursu Nastolatków „8 Wspaniałych”

Elbląg, XVII Gala Samorządowego Konkursu Nastolatków „8 Wspaniałych”

Prezydent Elbląga Witold Wróblewski po raz 17. nagrodzi młodych wolontariuszy, aktywnie podejmujących służbę na rzecz społeczeństwa i środowiska. O tym, kto został laureatem XVII edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków „8 Wspaniałych” elblążanie dowiedzą się podczas uroczystej Gali Konkursu - 26 maja o godzinie 13.00 w Ratuszu Staromiejskim.

W konkursie nagradzani są młodzi ludzie, niebojący się wyzwań, działający wbrew modom i negatywnym opiniom rówieśników, podejmujący w sposób bezinteresowny działania na rzecz swojego środowiska. Można ich spotkać w hospicjach, świetlicach opiekuńczo-wychowawczych, domach dziecka, domach pomocy społecznej, szpitalach, pracują także indywidualnie w domach osób potrzebujących. To wspaniali młodzi ludzie, którzy swoją postawą urzeczywistniają takie wartości jak odpowiedzialność, uczciwość, życzliwość i troska o innych.
       Zapraszamy na uroczystą Galę wszystkich chętnych mieszkańców miasta, młodzież, rodziny i znajomych laureatów konkursu. Wspólnie pragniemy wyrazić żywe i szczere uznanie za poświęcenie, z jakim nastoletni wolontariusze nieustannie troszczą się o tych, którzy znajdują się w potrzebie. Za wyjątkowe wartości, jakie przekazują społeczeństwu, młodzi uczestnicy konkursu zasługują na wsparcie i rozgłos.
      
Joanna Urbaniak, Rzecznik prasowy Prezydenta Elbląga
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama