UWAGA!

XVII Gala Samorządowego Konkursu Nastolatków „8 Wspaniałych”

 Elbląg, XVII Gala Samorządowego Konkursu Nastolatków „8 Wspaniałych”

Prezydent Elbląga Witold Wróblewski po raz 17. nagrodzi młodych wolontariuszy, aktywnie podejmujących służbę na rzecz społeczeństwa i środowiska. O tym, kto został laureatem XVII edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków „8 Wspaniałych” elblążanie dowiedzą się podczas uroczystej Gali Konkursu - 26 maja o godzinie 13.00 w Ratuszu Staromiejskim.

W konkursie nagradzani są młodzi ludzie, niebojący się wyzwań, działający wbrew modom i negatywnym opiniom rówieśników, podejmujący w sposób bezinteresowny działania na rzecz swojego środowiska. Można ich spotkać w hospicjach, świetlicach opiekuńczo-wychowawczych, domach dziecka, domach pomocy społecznej, szpitalach, pracują także indywidualnie w domach osób potrzebujących. To wspaniali młodzi ludzie, którzy swoją postawą urzeczywistniają takie wartości jak odpowiedzialność, uczciwość, życzliwość i troska o innych.
       Zapraszamy na uroczystą Galę wszystkich chętnych mieszkańców miasta, młodzież, rodziny i znajomych laureatów konkursu. Wspólnie pragniemy wyrazić żywe i szczere uznanie za poświęcenie, z jakim nastoletni wolontariusze nieustannie troszczą się o tych, którzy znajdują się w potrzebie. Za wyjątkowe wartości, jakie przekazują społeczeństwu, młodzi uczestnicy konkursu zasługują na wsparcie i rozgłos.
      
Joanna Urbaniak, Rzecznik prasowy Prezydenta Elbląga
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama