UWAGA!

XVIII Finał WOŚP w ZS nr 1

Elbląg, WOŚP w ZE nr 1
WOŚP w ZE nr 1 (fot. nadesłane)

W Zespole Szkół nr 1 w Elblągu  Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy grała przez dwa dni. 7 stycznia Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę, na której bawili się zarówno uczniowie kl. IV-VI Szkoły Podstawowej nr 11, jak i Gimnazjum nr 4.

W czasie dyskoteki licytowano koszulki i parasole ze znakiem WOŚP. Przygotowano również kawiarenkę z napojami i ciastami ( każda klasa upiekła jedno). Była też loteria fantowa. Wszyscy chętnie nabywali oferowane przysmaki i gadżety, pamiętając, iż cały dochód z imprezy będzie służył niesieniu pomocy chorym dzieciom. Czerwone serduszko ozdabiało strój każdego z uczestników imprezy.
       8 stycznia podobne atrakcje mieli najmłodsi uczniowie Szkoły Podstawowej nr 11 ( kl. 0-III). Dzieci w pięknych przebraniach bawiły się na Balu Karnawałowym. Aula wypełniła się księżniczkami, rycerzami, wróżkami i wieloma innym postaciami z bajek. Nawet panie wychowawczynie przygotowały dla siebie fantastyczne przebrania. W kocich maskach prezentowały się rewelacyjnie! Zabawa była bardzo udana. W przerwach między tańcami można było kupić coś smacznego w kawiarence. Mamy uczniów upiekły na ten cel pyszne ciasta. Dziękujemy!

 


       To były dwa ciepłe ( mimo zimowej aury) i piękne dni w naszej szkole! A najważniejsze... Udało nam się uzbierać w sumie 2 701,15 złotych!!! Jeszcze raz udowodniliśmy, że mamy wielkie serca!
       Wszystkim darczyńcom i osobom zaangażowanym w przygotowanie imprezy składamy serdeczne podziękowania.
      

Mariola Hajdukonis, Grażyna Lefelbajn, nauczycielki ZS nr 1 - koordynatorki
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama