[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Z młodzieżą o dopalaczach

 
Elbląg, Z młodzieżą o dopalaczach
fot. policja

W związku z trwającą Kampanią „Narkotyki i dopalacze zabijają”, dzielnicowi Posterunku Policji w Młynarach asp. Tomasz Rębowski i asp. szt. Atrur Łachmański przeprowadzili spotkanie z uczniami Szkoły Podstawowej w Błudowie na temat zagrożeń związanych z zażywaniem tzw. dopalaczy.

W spotkaniu wzięli udział uczniowie klasy VI, VII i VIII Szkoły Podstawowej w Błudowie oraz przedstawiciele grona pedagogicznego szkoły, łącznie około 40 osób. Spotkanie przeprowadzono przy udziale Dyrektora Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Elblągu Marka Jarosza.
       Ku zaskoczeniu uczestników zaproszono także ich rówieśnika. Jego udział w tym spotkaniu miał swoje szczególne znaczenie, ponieważ jest to osoba, która w swoim życiu doświadczyła zagrożeń jakie niesie za sobą zażywanie „dopalaczy”.
       Podczas spotkania uczestnikom wyświetlono spot promujący kampanię „Narkotyki i dopalacze zabijają”. Jako kolejny, głos w spotkaniu zabrał Marek Jarosz omawiając teorię z zakresu zagrożeń związanych z tematyką dopalaczy. Największe jednak zainteresowanie uczestników skierowane było na wystąpienie zaproszonego gościa. Opowiedział on historię swojego życia, w której osobiście doświadczył zagrożeń oraz skutków związanych z substancjami zwanymi potocznie dopalaczami.
       - Uczestnicy spotkania z zainteresowaniem wsłuchiwali się w słowa wypowiadane przez gościa, kiedy mówił o tym w jaki sposób zaczęła się jego „przygoda” z dopalaczami, co spowodowało ze po nie sięgnął – mówi asp. Tomasz Rębowski dzielnicowi Posterunku Policji w Młynarach.
       Policjanci planują kolejne tego typu spotkania.
      
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama