UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • W szkołach i innych podobnych instytucjach są przeważnie gł. księgowe które mają o wiele wyższe wynagrodzenia /3000 netto/ a panie sekretarki lub sekretarze niech nie narzekają bo w ubiegłym roku dostały dwie podwyżki a w 2020 zasadniczą mają na pewno 2600,- a wysługa jest naliczana od ilości lat przepracowanych wobec tego niech się nie burzą, że zarabiają mniej od sprzątaczki. Ponadto mogę coś powiedzieć na czym polega praca sekretarza w placówce oświatowej jest pani która nie potrafi nawet grafiku dobrze ułożyć bo więcej uwagi w pracy poświęca plotkom z przyjaciółkami. Jeżeli paniusiom nie pasuje praca sekretarza to niech zamienią się z paniami sprzątaczkami a na pewno znajdą się takie sprzątaczki które podołają obowiązkom sekretarza.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  18
  9
  obyw.(2020-02-13)
 • Mysle, ze jak ktos nie wie nic na pewno to moze nie powinien sie wypowiadac, juz urzad miasta postaral sie o to, zeby administracja w szkole nie byla wynagrodzeniem w szkolach dogonic sprzątaczki. WIEM CO PISZE!
 • Ale to chyba nie do UM, tylko uwaga do PISu
 • Obyw. ja pracuję w sekretariacie w szkole, zapraszam do zapoznania się z pracą sekretarza, nie układam żadnych grafików, a owszem pije kawę w czasie pracy i jem też w czasie pracy, bo nie ma kuźwa czasu na 20 minutową przerwę, lecz co obywatele tego kraju , którzy robią dzieci i z tego żyją siedząc z tyłkami w domu mogą wiedzieć o pracy. Owszem mam 2600 + stażowy, dokładnie tak samo jak ma Pani z obsługi (i niech ma, należy się jej) i pomijając wykształcenie, tu chodzi o odpowiedzialność za powierzone obowiązki. Więc jak się nie zna charakteru pracy poszczegolnych stanowisk to po co strzępić jęzor. Mogę się zwolnić, jasne, biorę to pod uwagę, bo to żałosne jak nas traktują. Sorry, ale ulało mi się. @JA
Reklama