UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • CUW - pierwszy artykuł na portel.pl o remoncie mówił że był wykonawca, który to remont zrobi za 380tys. ( i co nagle zmiana za tanio? Kolejny artykuł remont za ponad 600 tys. DLACZEGO? wiem jakie będzie tłumaczenie że czegoś ktoś nie doniósł itp. ale z tego wynika że gdyby władza się uparła remont można byłoby zrobić za mniejsze pieniądze. A co do wynagrodzeń - ŻENADA. Ktoś napisał czemu pani sekretarka nie idzie sprzątać- dlatego że żadna pani sprzątaczka nie odda swojej pracy, nie ma miejsc. Poza tym za nic nie odpowiada a ma więcej. Pan teraz to się nawet łagodnie wypowiedział, bo na zebraniach jego chamskie odzywki typu " z pretensjami to jedźcie do Warszawy do rządu, my wam żadnych podwyżek nie damy" . I jak ma być dobrze. U władzy się bywa a człowiekiem się jest.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  4
  matulka(2020-02-14)
 • @matulka - Spoko, Olsztyn blisko. Bufony albo idą na całość albo w ostateczności udają nienormalnych:(Tak było jest i będzie. Albo nie muszą udawać:(
 • @matulka - O pani z PISu, a właśnie pani rząd odrzucił podwyżki dla oświaty i odmrożenie ZFŚS, i to też wina urzędu? Sekretarką, czy księgowa się bywa, a człowiekiem się jest, jak zaznaczyła pani, i pracownikiem też się bywa. Nie wiem o co larum, przecież nikt pracy nie traci, bouicie się, że nowa pani dyrektor będzie wymagać solidnej pracy, a to już rozumiem!
Reklama