UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Jeżeli komuś się wydaje że taka sekretarka to nic nie robi tylko plotkuje to się grubo myli one przez cały rok mają co do roboty a jak ktoś chce spróbować to niech się zatrudni a nie pisze głupoty one pracują normalnie i urlop mają normalny. A poza tym muszą się jeszcze użerać z rodzicami (za to powinny mieć szkodliwe płacone)a sprzątaczka tylko sprząta i to one plotkują bo mają za dużo czasu kiedy nie zajdziesz to w kantorku siedzą
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  12
  8
  pikokoko(2020-02-14)
 • @pikokoko - ciekawe kto za nie posprząta. a sekretarz siedzi i ciągle zajada i dlatego są tak brudne dywany które trzeba na okrągło prać. a o użeraniu się z rodzicami co ona pisze głupoty, jeden rodzić jak przyjdzie na dzień to góra, ale przecież ma za to płacone w pensji jak wszyscy i po co ten cały raban. a jak sie komus nie podoba to na kuronia zapraszam. .. ..
 • @my - milcz jak sytuacji nie znasz może ty sprzątaczką jesteś. Traktujmy się normalnie to nie będzie problemu a jak sądzisz że sekretarz w szkole nic nie robi to się zatrudnij i po pierwszym tygodniu wrócisz gdzie byłeś wcześniej bo będziesz miał dosyć.
Reklama