UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Panie Pietrulewicz, taka odpowiedź nie licuje z zajmowanym przez Pana stanowiskiem? Czy oszczędności i braki finansowe dotknęły również Pana wynagrodzenia? To jest wielka nieodpowiedzialność z Pana strony i celowy sabotaż. Nie pozwolimy już, żeby Pańskie pseudo oszczędności odbywały się naszym kosztem. CUF pochłonął ogromne środki finansowe i grozi Wam zapaść. Podamy urząd do sądu za jawną dyskryminacje i mobing! Niech Pan osobom sprzątającym powierzy nasze obowiązki.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  35
  10
  chello(2020-02-13)
 • Jak księgowe robią takie błędy jak w nazwie CUW to bardzo dobrze ze powstaje taka forma, dla bezpieczeństwa wszystkich! Jak się nie podoba praca księgowej to można zmienić i zamienić się z paniami sprzątaczkami, ich praca jest gorsza? Wiele z tych osób ma tez wyższe wykształcenie, co gorszy sort?
 • Nie każda księgowa, pracująca np. w oświacie, ma wyższe wykształcenie. Niektóre tylko liceum ekonomiczne, niestety.
Reklama