UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ja proponuje zrównac ten hotel z ziemią i zmazac adres Jasminowa 11 z mapy !!! taka patologia powinna mieszkac na obrzezu miasta a nie w srodku, pełno kure. ., meneli, i frajerzykow, gdy ostatnio tam bylem niemoglem uwierzyc ze ktos wogole tam mieszka wchodzac na klatke malo pawia niepuscilem, smrod niesamowity !!! ZBURZYC A PATOLE PRZESIEDLIC !!! kropka
  • Do_ M Frajerem i k. .. .to może ty jesteś i ciebie trzeba wywieżć na obrzeża miasta, albo najlepiej z miasta
  • Zabołało cie patusie ??? Normalnych ludzi z tego hoteliku moze i na jednej rece bym policzył reszta tak jak napisałem !!! kropka
  • ja tam nie mieszkam ale wiem ze nie każdy jest taki moim zdaniem powinni meneli z tamdat zabrać a będzie git
  • jedna pieska wyrzuca bo szatan jej kazal a drugi babunie zabija bo glosy słyszy co za kor. .. .dożywocie to za lagodna kara dostanie zryć będzie miał cieplo a my płacimy dla takich skor. .. podatki i jaka to sprawiedliwość na krzesko z taka kor. .. .niech cierpi jak jego babcia. biedulka niech spoczywa w spokoju
Reklama