UWAGA!

Zagłosuj i daj szansę na odnowę piękna

Elbląg, Zdjęcia nadesłane przez kandydatki
Zdjęcia nadesłane przez kandydatki

Kto zostanie finalistką nowej edycji programu „Od nowa piękna”? O tym zdecydują Czytelnicy portEl.pl w głosowaniu, które potrwa do piątku. Na Wasze głosy czekają trzy kandydatki.

Do udziału w programie „Od nowa piękna” zgłosiło się 25 pań, z których nasza redakcyjna komisja wybrała trzy kandydatki – Agnieszkę Glaubert, Małgorzatę Piejdak i Małgorzatę Sulecką. Każda z nich liczy na to, że program odmieni ich życie.

- Zgłosiłam się do konkursu, ponieważ chciałabym pozbyć się kompleksów i zacząć nowe życie. Otrząsnąć się z choroby, z którą walczę. I poczuć się piękna jak każda kobieta – napisała do nas 42-letnia Agnieszka Glaubert.

- Jestem mężatką z 20-letnim stażem, mam dwoje odchowanych dzieci. Chciałabym w końcu zrobić coś dla siebie. Nie mam na siebie pomysłu, nie potrafię dobrać ubrań i fryzury. Chciałabym zmienić pracę, ale ze względu na wygląd, mam niską samoocenę – napisała do nas 40-letnia Małgorzata Sulecka.

- Po urodzeniu dwójki dzieci, rozwodzie i chorobie, z którą wygrałam, przestałam czuć się pięknie. Moja córka opowiedziała mi o tym konkursie i pomyślałam sobie, że pragnę w moim życiu drastycznej zmiany, która pomoże mi stanąć na nogi. Czekam na metamorfozę, aby pokazać, że rozwód ani choroba nie może pokonać kobiecości – napisała 51-letnia Małgorzata Piejdak.

O tym, która z pań ostatecznie skorzysta z programu „Od nowa piękna”, zdecydują Czytelnicy portEL.pl w głosowaniu, które potrwa od poniedziałku, 25 listopada, do piątku, 29 listopada do godz. 12. Głosy można oddawać w sondzie, którą dołączamy do tego artykułu, po zalogowaniu do strony portEl.pl Kandydatka, która otrzyma ich najwięcej, od przyszłego tygodnia rozpocznie przygodę z programem. Czekają ją m.in. wizyta u fryzjera, zabieg kosmetyczny, nowe okulary, nowa kreacja, wizyta u stomatologa, zajęcia z trenerem personalnym, perfekcyjny makijaż i niesamowita sesja zdjęciowa, zyska też dużo pewności siebie.

Wyniki głosowania Czytelników ogłosimy w piątek, 29 listopada po godz. 12.

 

 

Nową fryzurą zajmie się Salon Fryzjerski Point, a medycyną estetyczną Klinika Medesta, Dermatologia i Medycyna Estetyczna. Ubrania podkreślające atuty sylwetki dobierze sklep La Bella, a okulary salon Optylux. O lepszą kondycję oraz mobilizację do bycia fit powalczy Endorfina – Centrum Fitness, Odnowy i Rehabilitacji, piękny uśmiech zapewni BellaDent. Odpowiedni makijaż dobierze Agnieszka Śliwowska, która prowadzi Make Up Academy.

 

Regulamin programu "Od nowa piękna"

red.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama