UWAGA!

Zagra także „dwunastka”

2007-01-10
Aktualizowany 2007-01-14 01:57
Elbląg, Do takich puszek będą w tym roku zbierane datki na WOŚP
Do takich puszek będą w tym roku zbierane datki na WOŚP (fot. Paweł Serocki).

W niedzielę 14 stycznia zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Do świętowania, licytowania i kwestowania przyłącza się także Szkoła Podstawowa nr 12.

Wielkoorkiestrowa impreza rozpocznie się tam o godz. 11. W programie są przede wszystkim licytacje: przedmiotów od darczyńców i sponsorów oraz, tradycyjnie, tortu. Odbędzie się również wernisaż prac plastycznych połączony z licytacją. Dzieci i dorośli będą mogli wziąć udział w dyktandzie rodzinnym „Ucz, ucz, ucz się polskiego”. Wystąpi chór szkolny, odbędzie się koncert flażoletowy, będą także pokazy taneczne zespołów dziecięcych.
     Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy stanie się także okazją do prezentacji jasełek w wykonaniu uczniów SP 12. Od godz. 11 do 14 czynna będzie kawiarenka internetowa, odbywać się będą konkurencje sportowe.
     Wszyscy uczestnicy wielkoorkiestrowego grania w „dwunastce” będą mogli skosztować ciast i ciasteczek domowej roboty oraz grochówki. Organizatorzy zapowiadają także loterię fantową, horoskopy, wróżby, malowanie twarzy, karaoke i wiele innych atrakcji.
     
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • "Do świętowania, licytowania i kwestowania przyłącza się także Szkoła Podstawowa nr 12" Łał ale news :D Z tego co wiem, to co roku prawie wszystkie szkoły przyłączają się do WOŚP tyle że całą akcję przeprowadzają tylko na terenie swoich szkół.
 • W dwunastce zawsze jest super!!! podczas Wielkiej Orkiestry. Zapraszam.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  stały bywalec(2007-01-10)
 • chodzilem tam i to nadal jedna z najlepszych sp w elblagu,pozdrawiam moja wychowawczynie d.dymek i kilku nauczycieli ktorych pamietam do tej pory m.in pania Czyszek od biologii i pania Jankun z gery ktora bardzo lubila dorastajacych chlopcow ;)
 • a ja chodzę do szkoły nr 15! Jest mała i mało w niej uczniów ale to wcale nie oznacza, że my nie potrafimy być w czołówce!!!! Wiele innych szkłó "leci" na opinii, my snujemy się wolno, jednak efektywnie do przodu. Nie trzeba nam WIELKIEJ reklamy, która jest bardziej propagandowa, niż prawdziwa!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  uczeń(2007-01-10)
 • A JA jestem NIEZRZESZONY bo szkołę skończyłem dawno i - IIIII!!!!! wiecie co? I ja też będę aktywny w orkiestrze
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  puzon spod czołgu ;P(2007-01-10)
 • W WPŚP biarą udział najlepsze szkoły , a do takich należy właśnie "dwunastka". W tym roku nie wszystkie szkoły przystąpiły do akcji. Byłam, widziałam, jak zwykle nie zawiodłam się na tej szkole, mojej dawnej "budzie". Tak trzymać!
 • kilka fotek z WOŚP w 12-ce nika.go.pl
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  nika.go.pl(2007-01-15)
Reklama