UWAGA!

Zagrali w Zespole Szkół nr 1

Elbląg, Zagrali w Zespole Szkół nr 1

Od godz. 10 do 14 w Zespole Szkół nr 1 w Elblągu zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Dzięki ofiarności sponsorów, zaangażowaniu rodziców i nauczycieli, pomysłowości uczniów „oj, działo się w naszej szkole, oj, działo!” Rezultatem naszego „grania” była zebrana kwota 5 817,66 zł przekazana do sztabu głównego - relacjonują organizatorzy.

- Odbyło się wiele licytacji, Przyjaciele naszej szkoły i ludzie dobrych serc nie zawiedli. Chętnie korzystano z kawiarenki, gdzie panie oferowały pyszne ciasta i kawę. Na loterii każdy los wygrywał. Kiermasze prac plastycznych i różności cieszyły się dużym powodzeniem. Na program zaprezentowany przez uczniów złożyły się pokazy taneczne, popisy instrumentalne i wokalne. Dzieci i młodzież wykazały się umiejętnościami lingwistycznymi, dając przedstawienia w języku angielskim i śpiewając po niemiecku.
     Kto nie był, niech żałuje!
     
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Niech żałuje ten co nie był. Było rewelacyjnie, każdy w jakiś sposób chciał dołączyć się do tej pięknej imprezy. Podziekowania dla wszystkich rodziców, uczniów, no i nauczycieli.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  uczestniczka.(2007-01-15)
 • Składamy serdeczne podziękowania wszystkim nauczycielom, uczniom, rodzicom Zespołu Szkół nr 1 za udział w WOŚP. Impreza była wspaniała i zakończyła się ogromnym sukcesem. Zapraszamy na stronę internetową szkoły- www.zs1.elblag.com.pl ( prezentujemy wiele zdjęć)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Dyrekcja ZS nr1(2007-01-15)
Reklama