UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Dlaczego teraz notorycznie zatrzymują prawo jazdy jeżeli kierujący był trzeźwy i nikogo nie zabił?
  • @khgkg - Ale zabić mógł. ..
  • @khgkg - dlatego zabierają, by przed badaniem nie wsiadł do drugiego samochodu i nie zrobił tego samego. Trudno pojąć??
  • @Ehhhh - No to w takim razie ja zgwałcić mogę. .. .wczoraj szedłem ulicą i miałem narząd przy sobie. .. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    rtygkghf(2020-02-28)
  • @Ehhhh - jasne zabrać tez temu, który trzyma samochód w garażu bo ruszy i będzie mógł zabić a przy okazji do tego co uzasadnia zabranie prawa jazdy koniecznością badania - jakiego?
  • Bo takiego mamy naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego. Ma być jak najwięcej zatrzymanych praw jazdy. Trójmiasto, Nowy Dwór Gdański, Malbork, wszędzie jest inne podejście. U nas jest nacisk na zabrane prawa jazdy bo to ładnie w tabelkach wygląda i góra się cieszy
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    Pracownik WRD(2020-02-28)
  • @Pracownik WRD - dobrze ze zabieraja prawa jazdy!!! nie kazdy nadaje sie do bycia kierowca
  • Bardzo dobrze, że zabierają prawo jazdy patrząc, co wyrabia się na drogach. Kary jeszcze zbyt niskie !!! Jedno, co chciałbym naczelnikowi podpowiedzieć, to zwiększyć ilość patroli w podelbląskich miejscowościach, tam jest jeszcze wiele do zrobienia.
  • @cckk - badania wzroku, słuchu, refleksu, sprawności psychofizycznej / popatrz w lustro/. Nie zabiera się prawa przed wypadkiem, więc proszę cię, nie rób ze mnie durnia jeśli nie potrafisz. /albo w ogóle/.
Reklama