UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nie widzę kamerek u policjantów, czyżby były dla nich niewygodne i zostały zlikwidowane? Może musieli za porządnie się zachowywać, czyli nie mogli być agresywni, albo nie mają możliwości kłamać np. w sądzie? Może pan rzecznik nas obywateli poinformuje odnośnie kamerek?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    ciekawy z natury(2020-02-28)
  • @ciekawy z natury - Nie wszyscy Policjanci zostali wyposażeni w kamerki. Prewencja posiada, "drogówka"chyba nie, zresztą jak widać po zdjęciach, Ci nie mają :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Ploterek(2020-02-28)
  • @Ploterek - A może maja, ale są w innym miejscu niż na pagonie? Nie martwcie się o coś o co martwić się nie musicie. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Zorientowany(2020-02-28)
  • @ciekawy z natury - Zdjęcie nr 8.Widać kamerę na ramieniu. Oczy sobie z śpiochów oczyść zanim zaczniesz głupio komentować. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Rezyser kina akcji(2020-02-28)
  • @Rezyser kina akcji - Ostatnio miałam kilka razy do czynienia z policjantami w tym drogowymi i kamerek nie mieli, także może powąchaj śpiochy mojego małego dzieciaka i przyjdzie ci lepszy pomysł jak śpiochy?
  • @Zorientowany - Wiesz, ja w przeciwieństwie do Ciebie, bym się martwiła, zwłaszcza widząc do jakich rzeczy potrafią się policjanci posuwać.
  • @Zorientowany - Tak może dla przykładu: "Ale są też takie przypadki: "22 lutego 2020 roku pijany policjant po służbie dachował swoim autem w kujawsko-pomorskiej gminie Nowe. Na miejsce przybyli jego koledzy z komisariatu oraz zastęp strażaków. Funkcjonariusze zbadali 35-latka alkomatem, który nic nie wykazał. Na szczęście obecni na miejscu strażacy nie odpuścili, prosząc o zmianę urządzenia. Drugi pomiar zakończył się wynikiem 1,5 promila. "
  • Żadna ujma że pijany Policjant dachował. .. Ilu przedstawicieli innych zawodów jest na co dzień zatrzymywanych pod wpływem? Zdarza się każdemu. To jest życie kolego. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Zorientowany(2020-02-28)
  • @Zorientowany - Pewnie jesteś takim samym oszustem jak jego koledzy policjanci. Sędzia, policjant, prokurator to ludzie, którzy muszą być krystaliczni, bo kto jak nie oni powinni dawać dobry przykład.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    też zorientowany(2020-02-28)
  • @też zorientowany - Wybacz mu, pewnie z żoną nie dogaduje się i szuka winnych.
  • Nie mam żony. Twoja mi wystarczy. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Zorientowany(2020-02-29)
  • @Zorientowany - Wiesz, mam wrażenie, że jesteś chorym człowiekiem, bez żadnych zasad i ogłady!
Reklama