UWAGA!

Zajechał drogę motocykliście

24-letni kierowca osobowej fiesty wykonując manewr zawracania zajechał drogę jadącemu w tym samym kierunku motocykliście. W wyniku zderzenia kierujący jednośladem doznał obrażeń i został przewieziony karetką do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj (4 lipca) około godziny 14.30 na ul. Warszawskiej w Elblągu.
       - Kierujący osobową fiestą 24-letni mężczyzna jechał w kierunku Al. 1000-lecia – informuje st. post. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu. – W pewnym momencie zaczął wykonywać manewr zawracania. Najprawdopodobniej nie zauważył jadącego za nim motocyklisty. W wyniku zderzenia kierujący sportowym suzuki przewrócił się. Ze złamaną nogą, nadgarstkiem oraz obrażeniami wewnętrznymi został przewieziony do szpitala. Kierowcy fiesty – poza rozcięciem głowy – nic się nie stało. Obaj kierujący byli trzeźwi – dodaje st. post. Nowacki. - Przyczynę wypadku wyjaśni policyjne dochodzenie.
      
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Najprawdopodobniej nie piszcie bzdur
 • od kiedy to w mieście się porusza z prędkością zbliżoną do 100 km/h i wyprzedza na skrzyżowaniach i wjazdach na posesję??
 • hahaha kto to pisał??? :D motocyklista przewrócił się :P zaaałłłooosneeee!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  agulkaa(2009-07-05)
 • Z tego co mi wiadomo to poleciał ze 20 metrów dalej do rowu miał chłop szczęście że nie na asfalt spadł bo było by gorzej szacun dla działkowców
 • A może sportowym motocyklem wjechał we fiestę
 • Może jestem w błedzie w końcu mam prawojazdy tylko 15lat, ale zawsze mi się wydawało, ze trzeba zwracac uwage na to co się dzieje przed nami. A pisanie, że koles zajechał mu droge to chyba troszke dziwne. Motocyklista był zbyt pewny siebie i nie spojrzal co sie dzieje z przodu. Pewnie jechał 150km/h zawsze było tak kto najezdza na tył innego pojazdu jego winna.
 • Proponuję zmianę tytułu artykułu: "rozpędzony motocyklista wjechał w fiestę", albo "rozpędzony motocyklista zmiótł z drogi fiestę". Do wyboru
 • Przed rozpoczęciem, zawracania, wyprzedzania etc patrzymy w lusterka !!! Takie przepisy, to że znajdujemy się z przodu nie zawsze oznacza, że mamy pierwszeństwo. A może ktoś nas już wyprzedza. ..
 • przepisy ruchu obowiązują wszystkich. kierujący motocyklem był za samochodem. nie rozumiem policji, zna zasady ruchu drogowego. doszło do wypadku, dzięki bogu że tak się skończyło. wiadomo kto winien?pewno kirujący samochodem, bo kierowca motocykla jest u władzy. polska -chory kraj.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  złamas(2009-07-05)
 • klm pokaz przepis, ktory mowi, że przy skręcaniu mam spojrzeć w lusterka!!! Mogę to zrobic jedynie dla własnego bezpieczeństwa. .. ale zgodnie z KD mam prawo sądzić, że inni uczestnicy ruchu jadą zgodnie z prawem! A policja stosuje sobie przepisy jak chce. .. jak im wygodnie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  agulkaa(2009-07-05)
 • Jeżeli chodzi o KD, to art. 23.2 oraz art. 24.5 - "Omijanie/wyprzedzanie pojazdu, który sygnalizuje zamiar skrętu w lewo, może odbywać się tylko z jego prawej strony. " A skoro kierujący fiestą zawracał, to powinien sygnalizować zamiar skrętu w lewo, . .. i właściwie tylko tyle trzeba ustalić.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Krystus(2009-07-06)
 • zabrac gnojowi z Fiesty dozywotnio prawo jazdy!! holota bez szkol
Reklama