UWAGA!

Zamiast procentów

Kilkudziesięciu młodych elblążan walczy o zwycięstwo w turnieju piłki nożnej dla młodzieży drużyn podwórkowych. Trwa Sportowy Finał Lata.

Na boisku przy ul. Agrykola we wtorek i środę w godzinach od 9 do 12 drużyny rywalizować będą o prawo gry w czwartkowym finale. Turniej organizują wspólnie: Międzyszkolny Ośrodek Sportowy oraz Radio Olsztyn.
     - Jest to swoiste sportowe podsumowanie lata - mówi Robert Bieńkowski z MOS-u. - Zgłosiło się pięć zespołów, a gramy po sześć osób. Mecze trwają dwa razy po piętnaście minut w systemie każdy z każdym.
     Turniej odbywa się pod hasłem "Przez sport wychowanie w trzeźwości".
     - Młodzież coraz wcześniej sięga po alkohol, a my chcemy ich od tego odciągnąć. Zamiast używek dać im trochę sportowej adrenaliny - dodaje Bieńkowski.
     Mecze finałowe rozpoczną się w czwartek około godziny 14. O 16 zaś na boisko wybiegną elbląscy dziennikarze, którzy w pokazowym meczu zmierzą się z reprezentacją Jagodnika. Później odbędzie się wręczenie nagród.
     To jednak nie koniec sportowych emocji w te wakacje. Za niecałe dwa tygodnie - w ostatnią sobotę sierpnia na placu Kazimierza Jagiellończyka odbędą się zawody koszykówki ulicznej.
OP

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama