UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Podsumowując inicjatywa bardzo dobra i potrzebna, ale organizacja bardzo bardzo słaba. Z roku na rok coraz mniejszy wybór drzew, krzewów, roślin i kwiatów. O godzinie 12 brak jakichkolwiek krzewów i drzewek, zostały same słabe kwiaty. Kolejka do stanowiska gdzie oddaje się korki i inne surowce zerowa, pracownicy sobie stoją i nic z tego nie wynika, za to do otrzymania drzew trzeba było czekać godzinę. Czekasz czekasz podchodzisz a tu. .brak krzewów i drzew o godzinie 12 gdzie festyn trwa do godziny. .. .15.Kolejną sprawą jest to, że pan, który reguluje ruchem przy odbieraniu kwiatów po prostu gubi się w tym, ponieważ nie ma konkretnie wyznaczonych stanowisk. Co roku obiecuję sobie, że to już ostatni raz ale nawyk zbierania korków i innych surowców jest silniejszy. Może jak pracownicy tą opinię przeczytają to wyciągną wnioski na przyszły rok. Pozdrawiam
  • Segregujesz dla drzewka???? Ja segreguje dla ekologii w domu mam dwa śmietniki, w zasadzie to trzy ogólny, na plastik i na złom. Złom segreguje w piwnicy i raz w roku wywożę ostatnio "zarobione" pieniądze to 25 zł czy dużo?? Dla mnie nie, ale dla 7 letniej córki?? Zadowolona, że dostała papierkowy pienieniądz i jeszcze monety. W akcji "specjalnej" nie biorę udziału nie lubię spędu i nie robię tego dla zarobku. A nawet!!! Zwracając uwagę o niedopałku to ja dostałem mandat, bo nie miałem dokumentów od auta przy sobie - rzecz jasna sprawa w sądzie "wygrana".
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    Tomasz W(2019-05-18)
Reklama