UWAGA!

Zamknięte skrzyżowanie

Zarząd Komunikacji Miejskiej w Elblągu informuje o zamknięciu skrzyżowania ulic Płk. Dąbka - Odrodzenia - Ogólna oraz o związanych z tym autobusowych objazdach.

Od 24 października (wtorek) do 25 października (środa) komunikacja autobusowa w obrębie skrzyżowania funkcjonować będzie w następujący sposób:
     linie nr 8, 9 i 11 z Al. Odrodzenia - objazd w obu kierunkach ulicami: Wiejską, Podgórną, Węgrowską do Płk. Dąbka;
     linie nr 13 i 17 z Al. Odrodzenia - objazd w obu kierunkach ulicami: Wiejską, Podgórną, Węgrowską, Płk. Dąbka, Niepodległości, Konopnickiej do ul. Ogólnej;
     linia nr 14 z ul. Płk. Dąbka - objazd w obu kierunkach ulicami: Niepodległości, Konopnickiej do ul Ogólnej;
     linia nr 19 - skrócenie trasy. Autobusy dojeżdżać będą tylko do pętli przy Al. Odrodzenia; linia nr 12 - 25 października kurs o godz. 5:12 z Al. Odrodzenia będzie wykonany objazdem ulicami: Wiejską, Podgórną, Węgrowską, Płk. Dąbka, Niepodległości, Konopnickiej do ul. Ogólnej.
     Na czas objazdów na ul. Podgórnej i Niepodległości usytuowane zostaną przystanki tymczasowe.
     
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Już widzę te korki na ul. Wiejskiej gdzie codziennie jeden pas jezdni zablokowany jest przez parkujące auta. Ci, którzy mieli okazję przejeżdżać tą ulicą w dniu, w którym TDP odbywał się w E-gu wiedzą o co chodzi. Pozdrawiam i życzę cierpliwości wszystkim kierowcom.
 • to nie jest nowa trasa, TYLKO objazd i nie miesiąc, TYLKO 2 dni...ehh marudy
 • Q ma rację; jeżdżę ul.wiejską b.często; trafia mnie szlak, że ulica dwukierunkowa jest praktycznie ulicą jednokierunkową; jeden pas ruchu non stop blokują stojące samochody; dla jadących pozostaje więc tylko jeden pas; żeby nim przejechać trzeba poruszać się slalomem, chować w luki pomiędzy stojące samochody; taka jazda jest bardzo niebezpieczna tym bardziej, że tragiczna jest też nawierzchnia; czy znowu mają zginąć ludzie, by ktoś się tym zainteresował ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  kierowca(2006-10-23)
 • SKANDAL !!! Gdzie informacja o zrobieniu w dniu 24.10.06. objazdu ul. Moniuszki? Stałem jak idiota i czekalem na autobus ponad 30 minut.Nie sam oczywiście tylko z innymi ludkami którzy chcieli sie dostać d pracy. Kto wytłumaczy pracodawcy, że był objazd i zero informacji o nim? Kto poniesie konsekwencje zrobienia z ludzi durniów? Pewnie nie ZKM bo powie,że to nie on zamknął ul. Moniuszki i to nie on zrobi utrudnienia. Czekam na odpowiedż onośnych wladz.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  WIZARD(2006-10-24)
 • przecież my mieszkamy w polsce ..... ;)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  @kierowca(2006-10-24)