UWAGA!

Zamów dania na święta i catering na Sylwestra

2012-12-11
08:40
 
Zamów dania na święta i catering na Sylwestra

Nowa Holandia zaprasza Państwa do składania zamówień na świąteczne dania i domowe wypieki, które zagoszczą na rodzinnych stołach w czasie nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Firma przygotowała również propozycję dla osób zapraszających znajomych na Sylwestra. Catering na domowego Sylwestra lub gotowe dania do zabrania na Sylwestra nad morzem. Zamów już teraz.

Wygoda i oszczędność czasu przekonują elblążanki do składania zamówień na świąteczne dania, domowe wypieki i dania z ryb. W świątecznym menu Nowej Holandii znajdą Państwo najpopularniejsze dania bożonarodzeniowej kuchni, cennik ze szczegółami przesyłamy mailem po zapytaniu na adres nowaholandia@nowaholandia.pl.
      
       Dla osób wyjeżdżających po świętach nad morze na zaplanowanego wcześniej Sylwestra Nowa Holandia przygotowała ofertę cateringu z daniami przygotowanymi w specjalnym pojemnikach gotowe do podania lub do odgrzania w miejscu Państwa sylwestrowej zabawy. To wygodny sposób na atrakcyjne menu prosto z restauracji, które zamówić można telefonicznie pod numerem 507 247 247.
      
       Witając Nowy Rok w gronie znajomych w mieszkaniu nie musimy angażować naszych Pań w robienie sałatek i przygotowywanie wcześniej dań. Szybciej i wygodniej będzie zamówić catering na domowego zrzutkowego Sylwestra – Nowa Holandia przywiezie Państwu zamówione dania, popularne koktajlowo-imprezowe przekąski z sylwestrowego menu. Ceny i propozycje prześlemy Państwu mailem, prosimy o kontakt na nowaholandia@nowaholandia.pl.
      
      
Nowa Holandia
       www.nowaholandia.pl
        
-------------- Reklama ---------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej