UWAGA!

Zapanuj nad swoim wyglądem. Ostatnie dni zgłoszeń!

To już ostatni moment, by zgłosić się do naszego programu ”Bądź panem swojego wyglądu”. Tym razem sztab naszych ekspertów zajmie się jednym z Panów, który chce zacząć żyć aktywnie, zdrowo i kolorowo. Czekamy na Wasze zgłoszenia do 10 czerwca.

Elegancki i zadbany mężczyzna to niekoniecznie taki, który przebiera się dziesięć razy dziennie, spędza godziny przed lustrem, a ulicę traktuje jak wybieg. To osoba, która zna swoje atuty oraz mankamenty i wie, jak zatuszować te ostatnie. Doceniająca to, że ubiorem można wyrazić swój charakter, dobrze czująca się ze sobą, pewna swojej wartości. Tym kimś możesz być także i Ty – wystarczy podjąć decyzję, rzucić światu rękawicę i stanąć w szranki ze sobą samym.
      
       Czasami trzeba bardzo wielu zmian, żeby stać się człowiekiem świadomym swojego wizerunku, a czasami znacznie mniej. Ważne jednak, aby taką przemianę robić to z głową, uwagą i odpowiednim podejściem. W takim projekcie ważni są ludzie - specjaliści w swoich dziedzinach, posiadający wiedzę, doświadczenie oraz kompetencje. To właśnie takie osoby zaprosiliśmy do naszego nowego projektu "Bądź panem swojego wyglądu", skierowanego do mężczyzn od 20 do 60 lat.
      
       O poprawę kondycji naszego Finalisty oraz kształt sylwetki zadba Endorfina FIT, a odpowiednią dietę przygotuje Food and Fit, catering dietetyczny. Stylową oprawę oczu zaproponuje Optylux, natomiast salon mody męskiej Adonis zajmie się garderobą. Medesta. Dermatologia i Medycyna Estetyczna zdiagnozuje stan skóry i pomoże dobrać odpowiednią pielęgnację, z kolei poradnia stomatologiczna Bella Dent zadba o piękny uśmiech. Dopełnieniem całości oraz przysłowiową "kropką nad i" będzie fryzura, a wykonują ją mistrzowie z Salonu Fryzjerskiego Point. 

 


       Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w naszym nowym projekcie? Należy wysłać zgłoszenie na adres metamorfoza@portel.pl, powinno ono zawierać: imię i nazwisko, numer telefonu, wiek, wagę oraz dwa zdjęcia - całej sylwetki i twarzy (z uśmiechem ukazującym zęby) - oraz krótkie uzasadnienie udziału w programie, a także klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu".
       Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel.
      
       Nie obawiaj się, weź sprawy w swoje ręce i "Bądź panem swojego wyglądu". Na zgłoszenia czekamy do 10 czerwca!
      
       Zobacz regulamin konkursu. 
      

---- autopromocja ----
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama