UWAGA!

Zapisz się! Wielki Test Wiedzy o Elblągu już 19 października

 Zapisz się! Wielki Test Wiedzy o Elblągu już 19 października

Nagrody o łącznej wartości 8 tysięcy złotych czekają na uczestników IV Wielkiego Testu Wiedzy o Elblągu. Zapraszamy do udziału wszystkich, którzy chcą się wykazać swoją wiedzą. Na zgłoszenia czekamy pod adresem wielkitest@portel.pl lub telefonicznie. Zapisz się i wygraj!

Jak wziąć udział?

IV Wielki Test Wiedzy o Elblągu odbędzie się w środę, 19 października o godz. 18 w sali kameralnej kina Światowid. Zapisy do udziału właśnie ruszyły, można się zgłaszać mailowo pod adresem wielkitest@portel.pl lub telefonicznie pod nr 55 235 39 76 (pn-pt. w godz. 9-16) do 19 października. W zgłoszeniu prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz numeru telefonu, który ułatwi kontakt.

 

Co czeka uczestników

Uczestnicy IV Wielkiego Testu Wiedzy o Elblągu zmierzą się z 60 pytaniami. Każde z pytań będzie miało cztery warianty odpowiedzi, z których tylko jedna będzie prawidłowa. O co będziemy pytać? Dosłownie o wszystko – historię miasta, jego gospodarkę, sprawy społeczne, komunikację, sport, kulturę i wiele innych dziedzin. Test jest przeznaczony dla osób od 16. roku życia. Niektóre pytania mogą zaskoczyć osoby dorosłe, ale będą łatwe dla młodzieży i odwrotnie. Znajomość historii miasta, to zawsze mocny atut, ale pytać będziemy dosłownie o wszystko.

Zwycięzców testu poznajemy dopiero na scenie. Państwa testy dla osób sprawdzających są anonimowe. Oznaczone tylko numerami. Na koniec zabawy wywieszamy listę, na której można będzie sprawdzić swój wynik. Wystarczy pamiętać swój numer z testu.

 

Szansa dla tych, którzy nie mogą przyjść

Test również o godz. 18 będzie udostępniony na stronie portEl.pl, a internauci będą mieli 15 minut na przejście testu (krócej, bo odpada czas na czytanie pytań przez prowadzących quizu). Najlepszy internauta otrzyma w nagrodę 1000 zł.

 

Nagrody

O co walczą uczestnicy Wielkiego Testu? Nie tylko o chwilę sławy, ale także o konkretne nagrody.

- zwycięzca Wielkiego Testu otrzyma laptop o wartości 3 tys. zł (ufundowany przez prezydenta Elbląga),

- zdobywca drugiego miejsca tablet z zestawem słuchawkowym o wartości 2000 zł (ufundowany przez marszałka województwa),

- laureat trzeciego miejsca – smartfon o wartości 1000 zł ufundowany przez Radę Miejską w Elblągu.

- Dla osób, które zajmą miejsca od 1 do 10 przewidzieliśmy także po voucherze do serwisu NaWynos o wartości 50 zł każdy oraz nagrody książkowe.


       Organizatorami IV Wielkiego Testu Wiedzy o Elblągu są: Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl oraz Centrum Spotkań Europejskich Światowid.

 

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: prezydent Elbląga Witold Wróblewski, marszałek województwa warmińsko-mazurskiego Gustaw Marek Brzezin oraz Rada Miejska w Elblągu.

 

Sponsorami IV Wielkiego Testu Wiedzy o Elblągu są firmy: Delta, OPEGiEKA oraz Schmid Energy Solutions.

 

Regulamin IV Wielkiego Testu o Elblągu

 

--- autopromocja ---


Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Zobacz inne quizy portElu