UWAGA!

Zapraszamy do portEl Caffe

 
Elbląg, Dziennikarze czekają na Państwa w portEl Caffe w środę w godz. 14-16
Dziennikarze czekają na Państwa w portEl Caffe w środę w godz. 14-16 (fot. AD)

W środę, 4 czerwca, zapraszamy do portEl Caffe. Naszym gościem będzie Beata Branicka, rzecznik prasowy Centrum Sztuki Galeria EL. Porozmawiamy m.in o sztuce, która budzi kontrowersje. Zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie z dziennikarzami portEl.pl Będziemy na Państwa czekać w godzinach 14-16 przy naszym stoliku pod siedzibą redakcji (ul. 1 Maja 1c).


      
Redakcja
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • proszę o poruszenie kwestii współpracy z urzędem miasta, przy szczególnym skonkretyzowaniu rozwoju kultury i sztuki na kanwie współpracy z miastami partnerskimi:)))))
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10
  0
  superkulturalna(2014-06-03)
 • Oraz czy homofobia i oportunizm dobrze wpływa na krzewie " kultury" przez instytucję kultury Elblaga jaką jest galeria el? :)
 • oby tęga głowa, będzie twórczo? Pytania czytelników wymagają poświecenia im szczególnej atencji, pochylenia się nad nimi; )Do dzieła zatem panie Rafale.
 • Branicka specjalistka od sztuki, dobreeeee. W tym mieście każdy jest specjalistą od wszystkiego i niestety wygląda to tak jak wygląda. Litości.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  0
  JanMatejko(2014-06-04)
 • Jest rzecznikiem prasowym i co jej jarek (dyr) galeri el pozwoli powiedzieć o " sztuce i polityce odnogi (galeria el) ratusza" to powie; -) nic więcej. Boją się utraty pracy wiec konkretów pewnie nie bedzie.
 • ta sztuka nie " budzi kontrowersji" to nieuzasadniona decyzja przejawiająca się homofobią zrodziła kontrowersję wokół instytucji. Sztuka jest zupełnie normalna. Czy to było szalone? Chyba ktoś nie zna się na prowokacyjnej sztuce. Jeśli mowa o ostatniej " homo wystawie" (mamy XXI w. czy to powinno jeszcze szokowac?. .w elblagu nadal PRL. no taaak) to w niczym nie była ona kontrowersyjna. To ludzie (urzędnicy) niektórzy są zaściankowi powodujący kłótnie i niesmak i niechęc do elbląga. Powinno być odwrotnie. Zrobili widły z igły!
 • Co tam nieudany Fryderyk Gawdzisa! Haha! Jest! Naprawdę jest! W końcu sensowna impreza na miarę roku! Galeria El z pewnością powinna napisać wniosek na wydarzenie roku tytułem wystawa PODRÓŻ Liliany i Martyny z Torunia! Jeszcze może dopomóc dziewczynom! W tym roku (za 2013 r. ) nie było wydarzenia w kategorii wydarzenie roku przy Elbląskich nagrodach kulturalnych. Także za rok 2014 r. Galeria el dzięki udanej bądź co bądź wystawie, powinna OTRZYMAĆ pierwsze miejsce i nagrodę dla dziewczyn. Przecież rozgłosiła Elbląg, instytucję na całą Polskę! To się nazywa dwa w jednym! Haha, to poważnie dobry pomysł! Dzięki oczywiście pomocy ratusza aby nie było, że władza nie pomaga, haha Piszcie wniosek dziewczyny i galeria. Ciekawe co elbląskie jury zrobi! haha
Reklama