UWAGA!

Zdążyć przed karnawałem

Elbląg, Zdążyć przed karnawałem

Szkoła Tańca BROADWAY w Elblągu zaprasza na nowe kursy salsy i tańca towarzyskiego. Rozpocznij naukę w listopadzie, a na pewno zdążysz przed nadchodzącym Nowym Rokiem.

Już od dziś można zapisać się na kurs tańca towarzyskiego w parach oraz naukę salsy solo w Szkole Tańca BROADWAY w Elblągu. Podczas kursu tańca towarzyskiego będzie można nauczyć się najpopularniejszych i najpiękniejszych tańców świata, takich jak: walc, tango, foxtrot, samba, cha-cha, rumba, jive.
     Kurs salsy solo to propozycja przede wszystkim dla Pań. Podczas zajęć nie tylko można nauczyć się ciekawych kroków do popularnej dzisiaj muzyki kubańskiej, ale także zdobyć umiejętności kobiecego ruchu całego ciała. Salsa to także doskonały sposób, aby zadbać o zgrabną sylwetkę.
     Zajęcia w Szkole Tańca BROADWAY to gwarancja wysokiego poziomu nauczania oraz doskonałych warunków do ćwiczeń – kameralne grupy oraz ekskluzywne, klimatyzowane sale taneczne.
     Kursy tańca towarzyskiego odbywać się będą w poniedziałki i środy o godzinie 18:00, natomiast zajęcia salsy solo w poniedziałki o 18:00.
     UWAGA! Dla tych, którzy pragną rozpoczynać dzień od tańca zapraszamy także na poranne zajęcia salsy (wtorek 10:15) i aerobiku (czwartek 10:15).
     
     Zapisy pod nr telefonu 055 236 92 82 oraz 606 716 626
     przez e-mail: broadway@taniec.elblag.pl lub osobiście w siedzibie Szkoły Tańca BROADWAY przy ul. Willowej 1 w Elblągu w godzinach od 17:00 do 21:00. Sprawdź naszą ofertę: "www.taniec.elblag.pl"
     
     
-------------------- Artykuł sponsorowany ----------------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Reklama