UWAGA!

Zdrowego i szczęśliwego 2022 roku!

 Elbląg, Zdrowego i szczęśliwego 2022 roku!
(fot. Michał Skroboszewski, archiwum portEl.pl)

Nie wiemy, kiedy skończy się pandemia i przystopuje inflacja, ale wiemy, czego życzyć naszym Czytelnikom z okazji nowego 2022 roku. Niech po prostu będzie lepszy!

„Kiedy zostaje zakłócony przewidywalny tok codziennego życia uświadamiamy sobie, że jesteśmy jak rozbitkowie statku. Próbujemy na otwartym oceanie utrzymać równowagę na lichej desce, nie pamiętając, skąd przybyliśmy i nie wiedząc dokąd dryfujemy”

Albert Einstein

 

Z okazji nowego 2022 roku życzymy Czytelnikom portEl.pl, by zawsze wiedzieli, skąd przybyli i dokąd zmierzają. By żadne życiowe sztormy nie przeszkodziły Wam w realizacji Waszych celów i marzeń. A nade wszystko życzymy zdrowia!


       Wydawca i Redakcja portEl.pl


Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Wszystkim Lepszego 2022 roku - oraz zdrówka :)
 • Tym co mają ogrzewanie gazowe, życzę spokoju i ciepłych kaloryferów.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  29
  4
  Zakręcony(2021-12-31)
 • Wszystkim wyborcom PiS, życzę, aby już w tym roku, w końcu wstali z kolan.
 • Zdrowia, szczęścia i pomyślności w Nowym Roku życzy GM czytelnikom i użytkownikom portalu PortEl. pl
 • Szanowni Mieszkańcy życzę Wam przede wszystkim zdrowia również psychicznego oraz zawsze trafnych wyborów również z wybieraniem radnego i parlamentarzystów! Dużo zdrowego rozsądku aby złotouści kłamcy już nigdy nas nie reprezentowali! Wszystkiego najlepszego w 2022 roku! Redakcji nie oglądania się na koterie. .. .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  16
  5
  Fan_Gargamela_z_PO(2021-12-31)
 • I znowu rok za nami. Jedni zostają w naszym życiu, inni odchodzą. Dziwny to był rok myślę dla wielu z nas. Najważniejsze w życiu są osoby, które są zawsze przy nas. Szanujcie się, kochajcie, wspierajcie. Wybaczajcie dla własnego spokoju. „ Życie jest za krótkie by budzić się z żalem. Kochaj ludzi którzy dobrze Cię traktują, i współczuj tym, którzy nie potrafią”. Szczęśliwego 2022!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  26
  1
  Ewellina(2021-12-31)
 • Życzę wszystkim, żebyśmy razem powstrzymali prezydenta minimaliste przed maczaniem łap w rewitalizację basenu na Dolince i zrobienia z niego mini sadzawek dla 50 osób!!!!dość degradacji naszego miasta do rangi wiochy na Warmii i Mazurach!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  27
  4
  Klakier(2021-12-31)
 • Życzę mieszkancom zdrowia, mądrości, mniej zgryzot, mniej nienawistnych i wulgarnyvh wypowiedzi, tylko konstruktywnego hejtu! Życzmy sobie dobrych decyzji życiowych, dobrych i sprawiedliwych szefów oceniających pracę a nie osobowość! Ceńmy sobie dobre towarzystwo, nie przejmujmy złośliwcami!
 • @Tylko PiS - Zaś wszystkim zwolennikom Totalniaków życzę bardzo dużo zdrówka, bo na rozum już zdecydowanie za późno.
 • Yyy? Konstruktywny hejt ?
 • z laserami w tle a i tak nic nie bedzie widac bo mgła, tak jak rok temu buahehehe. Lewak juz pewnie się bawi ze swoim chłopakiem, lufki wypalone a potem do łóżka i srogi anal buahehehe Kola
 • życzę sobie żebym miała do czynienia z normalnymi ludzmi. Ostatnio to po prostu jakas masakra, aż głowa boli mnie, ludzie w pracy się, opierdzielają i robią maniany, ale nie oni są super, jakie to jest śmieszne i żałosne. Mam nadzieję, że w nowym roku wszyscy niby "specjaliści"dostana porządnego kopa i wezmą się za rzetelna robotę, a zwłaszcza specjalistki, które nie umieją dopełnić swoich obowiązków, a szarogęszą się jakie są mądre. żenada. Oprzytomnijcie w końcu i szanujcie ludzi, bo karma wraca, oj wraca.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  15
  2
  rozliczymywas(2021-12-31)
Reklama