UWAGA!

Zdrowo, wygodnie, na lata

 Zdrowo, wygodnie, na lata

Mamy je na stopach przez większą część dnia - gdzie my, tam i one. Dlatego warto by buty, które zakładamy były maksymalnie komfortowe i dopasowane. Szczególnie ważne jest to w przypadku osób, które zmagają się z różnymi trudnościami, zarówno z racji wieku, jak i chorób. Klaveness doskonale rozumie te potrzeby.

Skandynawska filozofia 
       Klaveness to norweska firma, która od ponad 50 lat stosuje swoją filozofię produkcji obuwia – to buty są dla stóp, a nie stopy dla butów. 
       Markę tworzą ludzie, którzy nie tylko wdrażają rady specjalistów z dziedziny ortopedii, ale i potrafią słuchać. Kogo? Tych, którzy noszą obuwie marki Klaveness. To połączenie sprawia, że klient otrzymuje produkt najwyższej jakości – wygodny, trwały, dostosowany do różnego rodzaju potrzeb. Szczególnie istotne jest to w przypadku osób, które z racji wieku, specyficznych potrzeb lub różnorodnych schorzeń oczekują czegoś więcej niż oferują tradycyjne sklepy obuwnicze.
      
      
Komfort i Medical
      
Gama produktów zasadniczo dziali się na dwie kategorie. Obuwie serii Komfort przeznaczone jest dla przeciętnego odbiorcy, który ceni wygodę i jakość oraz myśli o swoim zdrowiu. Obuwie Medical kierowane jest dla osób, które wymagają czegoś specjalnego. Są to np. cukrzycy, reumatycy, osoby z haluxami, palcami młotkowatymi itp . Gamę uzupełniają wkładki ortopedyczne produkowane na podstawie skanu i badania stóp.
      
       W Elblągu od ponad 12 lat
       Mało kto wie, że firma ma swoją fabrykę w Elblągu od ponad dekady.

 

 - Jesteśmy w Polsce od wielu lat jednak do tej pory nie próbowaliśmy szerzej docierać do polskich klientów – mówi Tomasz Cyrbus, dyrektor zarządzający Klaveness Polska.-  Rosnąca świadomość wpływu obuwia na nasze zdrowie, wydłużający się okres aktywności dojrzałej części społeczeństwa oraz coraz częstsze poszukiwanie prawdziwej jakości a nie tylko najniższej ceny sprawiły, że zdecydowaliśmy się na uruchomienie sprzedaży detalicznej w kraju.
      
       Sklep fabryczny – jakość w super cenie

       Dzięki temu, że fabryka mieści się w Elblągu uruchomiony został przyzakładowy sklep, który sprzedaje swoje produkty w wyjątkowo dobrych cenach.
       - Pomiędzy fabryką a odbiorcą detalicznym funkcjonuję wielu pośredników, w skutek czego klient ostateczny płaci cenę np. w galerii handlowej, która jest kilkukrotnie większa od ceny producenta. Wyjątkiem od tej reguły jest nasz sklep – podkreśla Tomasz Cyrbus.
      
       Jakość, wzornictwo i odpowiedzialność społeczna
       Klaveness to przede wszystkim komfort i jakość oraz na ponadczasowe wzornictwo. Żaden użytkownik obuwia specjalnego nie powinien zadowalać się wąskim wyborem, a dobrze dobrane obuwie będzie cieszyć użytkownika przez wiele lat.
       Firma produkuje obuwie wyłącznie w Europie.
       - Naszym zdaniem nie można kierować się niskimi kosztami za wszelką cenę. Zlecanie produkcji w Chinach czy innych krajach azjatyckich najczęściej wiąże się z praca za głodowe stawki lub w nieludzkich warunkach i wykorzystywaniem nieletnich. Wybierając nasze obuwie klient ma świadomość, że nie wspiera tego rodzaju działań - mówi dyrektor zarządzający Klaveness Polska. 
      
       Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej producenta (tylko w j. angielskim). 
      
      

Klaveness
       ul. Żuławska 14
      
       Godziny otwarcia sklepu:

      
       Od poniedziałku do piątku
       Od godz. 7 do 15
      
       Środa
       Od godz. 7 do 17
      
       Tel: 55 236 33 51
      

       ----------Reklama--------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie