UWAGA!

Żeglarskie półkolonie w Elblągu

 Elbląg, Żeglarskie półkolonie w Elblągu
fot. arch. organizatora

Nie masz jeszcze pomysłu jak urozmaicić wakacje swojemu dziecku? Elbląska Szkółka Żeglarska Jachtklub Elbląg zaprasza na żeglarskie półkolonie w Elblągu. Gwarantujemy doskonałą zabawę i mnóstwo aktywnie spędzonego czasu na świeżym powietrzu.

Stowarzyszenie Jachtklub Elbląg proponuje półkolonie z elementami szkolenia żeglarskiego na łodziach typu Optimist. W planach są codzienne zajęcia na wodzie, nauka samodzielnego przygotowania łodzi do zejścia na wodę, opanowanie umiejętności wiązania węzłów żeglarskich, nauka wykonywania manewrów na żaglach, jednodniowy rejs po wodach Zalewu Wiślanego, pływania na szybkich łodziach asekuracyjnych typu RIB. Podczas półkolonii dzieci aktywnie spędzą czas na świeżym powietrzu, nauczą się bardzo ważnej w żeglarstwie umiejętności współpracy w grupie i przede wszystkim będą się świetnie bawić.

Półkolonie organizowane będą w dwóch terminach: 13-17 lipiec ( I turnus) oraz 20-24 lipiec (II turnus) w godzinach 8.00-13.00. Oferta skierowana jest do dzieci w wieku 9-12 lat. Podczas półkolonii Stowarzyszenie Jachtklub Elbląg zapewnia stałą opiekę doświadczonych trenerów żeglowania, wyżywienie w formie drugiego śniadania oraz obiadu, ubezpieczenie NNW oraz upominek na zakończenie zajęć. Koszt jednego turnusu to 400 zł. Szczegółowych informacje na temat półkolonii znajdują się na stronie internetowej jachtklub.elblag.pl lub pod numerem telefonu 509 596 244. Ilość miejsc ograniczona.

Stowarzyszenie Jachtklub Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Najważniejsze, że pan prezydent objął patronat. Reszta pójdzie jak z płatka, tym bardziej, że organizatorzy zacni.
  • Półkolonie dla dzieci do godz. 13! Takie cuda tylko pod patronatem takiego prezydenta, a potem dzieci wpław same do domu. Dziękuje w imieniu wszystkich 0pracujących rodziców. Etat to 8 godzin, ale może tam w urzędzie prezydent już zapomniał.
  • I MOSir punktuje u swojego prezydenta. Mały szczegół, że to żadne półkolonie. Co raz gorzej w tym mieście.
  • Tak Wróblewski dba o miasto i pracujących mieszkańców, z których ma podatki. Półkolonie od 8 do 13.Zaraz idę do szefa powiedzieć, że będe pracować od 8: 30 do 12:30,bo 9-letnie dziecko przy wodzie samo chyba nie powinno zostać od 13.
  • takie są oferty, gdy ktoś nie chcę pracować lecz tylko się wykazać. Jakoś prywatne firmy potrafią zapewnić za podobną kwotę atrakcje i opiekę przez 8 godzin. Takie buble tylko w takim nieudolnie rządzonym mieście. p. s. Z uwagi na budżet miasta i zacięcie gospodarza do procesów, informuje niezwłocznie, że jest to tylko moja opinia.
Reklama