[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zgłoś dziecko na półkolonie

 
Elbląg, Zgłoś dziecko na półkolonie
(fot. Witold Sadowski, archiwum portEl.pl)

Departament Edukacji uprzejmie informuje, że we współpracy ze szkołami przygotowywany jest wypoczynek letni, w ramach półkolonii, dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta. W czasie wakacji zaplanowano osiem dwutygodniowych turnusów, a za ich organizację odpowiedzialne będą:

I turnus: 24 czerwca -05 lipca
       · Szkoła Podstawowa nr 15 - ul. Modlińska 39
       · Szkoła podstawowa nr 16 - ul. Sadowa 2
      
       II turnus: 08 lipca – 19 lipca
       · Szkoła Podstawowa nr 6 - ul. Piłsudskiego 4
       · Szkoła Podstawowa nr 14 - ul. Mielczarskiego 45
      
       III turnus: 22 lipca – 02 sierpnia
       · Szkoła Podstawowa nr 11 - ul. Korczaka 34
       · Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 - ul. Polna 8
      
       IV turnus: 5 sierpnia – 16 sierpnia
       · Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 - ul. Agrykola 6
       · Szkoła Podstawowa nr 12 - ul. Z. Zajchowskiego 12
       Karty na półkolonie będą wydawane w szkołach organizujących wypoczynek w dniu 6 maja 2019 r. od godz. 8.
       Pełna odpłatność w turnusie wynosi 140 zł od osoby (100 zł wyżywienie, 40 zł – dopłata do organizacji – transport, materiały papiernicze, bilety wstępu itp.).
       Jednocześnie informujemy, ze zgodnie z Uchwałą nr XXVII/780/2013 Rady Miejskiej w Elblągu z dnia 30 XII 2013 r. wprowadzającą na terenie Gminy Miasto Elbląg Program „Karta Dużej Rodziny” uczestnicy programu wnoszą opłatę tylko za wyżywienie (zwolnienie z opłaty 40 zł)
      
       Uwaga!
       Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy 2 w Elblągu będzie organizatorem półkolonii dla dzieci niepełnosprawnych kierowanych ze wszystkich elbląskich szkół (również dzieci z niepełnosprawnościami sprzężonymi i poruszających się na wózku). Zobowiązuje się opiekunów do zapisu dziecka tylko do jednej placówki organizującej półkolonie.
      
Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy prezydenta Elbląga
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama