UWAGA!

Zmiana organizacji ruchu na ulicy Bema

 Elbląg, Ulica Bema,
Ulica Bema, fot. Anna Dembińska

Firma PBO EKOBUD informuje, aby zmodyfikować trasę rurociągu sanitarnego, 3 listopada wznowi prace remontowe na ulicy Bema, na odcinku od skrzyżowania z ulicą Żeromskiego do skrzyżowania z ulicą Komeńskiego.

- Nastąpią zmiany w obowiązującej organizacji ruchu drogowego. Na wyżej wymienionym odcinku ulicy Bema ruch będzie się odbywał tylko w jednym kierunku, w stronę ulicy Łęczyckiej. W przeciwnym kierunku będą wyznaczone objazdy. Objazd po północnej stronie ulicy Bema będzie się odbywał ulicami: Saperów, 13 Pułku (pozostanie ona jednokierunkową, ale w przeciwną stronę, czyli w kierunku ulicy Kościuszki), Kościuszki, Wspólną, Sienkiewicza i Orzeszkowej. Możliwy będzie również objazd ulicami: Komeńskiego, Kochanowskiego Wojska Polskiego i Mickiewicza - informuje Łukasz Mierzejewski z biura prasowego Urzędu Miejskiego w Elblągu.

 

W okresie prowadzenia robót sygnalizacje świetlne na skrzyżowaniach ulicy Bema z ulicą Żeromskiego i ulicą Saperów zostaną wyłączone. Zakończenie robót planowane jest na 26 listopada.

- Prosimy kierowców o zapoznanie się z trasami objazdu pokazanymi na załączonym schemacie oraz przestrzeganie obowiązującego oznakowania - dodaje urzędnik.

Łukasz Mierzejewski, Urząd Miejski w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)