UWAGA!

Zmiana organizacji ruchu

Elbląg, Zmiana organizacji ruchu

Od środy 23 kwietnia planowane jest udostępnienie do ruchu zachodniej (od strony Starego Miasta) jezdni w ciągu ulic Robotniczej i Pocztowej od ul. Teatralnej do Placu Słowiańskiego.

Ruch w obu kierunkach zawężony zostanie do jednego pasa ruchu z pozostawieniem pasów dla relacji skrętnych na skrzyżowaniu z Al. Armii Krajowej. Do ruchu oddane zostanie także rondo u zbiegu ulic Robotnicza - Teatralna - Robotnicza - Browarna - Nowa 1A bez wlotu ulicy Browarnej. Otwarcie wlotu ul. Browarnej do ronda planowane jest w pierwszej połowie maja. Otwarty zostanie także wlot odcinka ul. Królewieckiej od strony ul. Stoczniowej i Alstomu w ul. Pocztową, natomiast zamknięty zostanie wlot ul. Osińskiego w ul. Robotniczą. Do zakończenia robót związanych z jezdnią oraz parkingiem przy budynku ZUS na ul. Teatralnej tj. do 30.06.2014 r. ulica Osińskiego na całej długości pozostanie dwukierunkowa.
       Przewidywany termin funkcjonowania w/w organizacji ruchu to 23.04.2014 do 30.06.2014 r.
      
Monika Borzdyńska, Rzecznik prasowy w Biurze Prezydenta Miasta
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Dajcie mapkę, bo nie mogę sobie wyobrazić ruchu na rondzie u wylotu teatralnej. całe rondo nie jest czynne - jeszcze dzisiaj rano (23 kwietnia) przy torach na całej szerokości ronda była " PIĘKNA DZIURA" NIE DO PRZEJECHANIA. Nie wyobrażam sobie, aby po południu juz jej nie było (za głęboka). Pozdrowienia
Reklama