UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jadę z Gdańska pociągiem PolRegio, pasażerów w pociagu, że nie ma gdzie usiąść, pociąg zatrzymuje się na peronie, a z okna pociagu widzę jak autobusik właśnie odjeżdża z przystanku, choć pociąg nie był pozniony. Idę dalej, wychodzę ze stacji i widzę jak tramwaj ucieka. To jest normalność? Transport publiczny dla kogo jest? Dla rekordzistów świata w biegu na 300m? Bo normalny człowiek nie zdąży w 40 sekund dojść do przystanku. Ja się pytam, czy Ci który pracują w ZKM Elbląg są zdrowi na umysłach? Bo te ich decyzje jak np park and ride w centrum miasta, czy rozkład jazdy sugeruje coś innego.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    146
    8
    ZKM do utylizacji(2021-02-23)
  • @ZKM do utylizacji - Hehe dokładnie. Czego Ty wymagasz od nich, przecież to towarzystwo wzajemnej adoracji. Ja nie mam pretensji bo już od lat nie mieszkam w tym mieście, a takie władze wybieracie od kilkudziesięciu lat. I wiesz kto wybiera pokolenie +50,60 Ci którzy najwięcej krzyczą wybierają swoich powierników. Ostatnio przyjechałem do spółdzielni mieszkaniowej w Elblągu załatwić pewna sprawę to jak widziałem te komentarze, tych fachowców i rozmowa z nimi przecież to komuna. Aż w końcu powiedziałem na tekst "nie da się"że może pora na emeryturę, ale się oburzył dziadek i wyszedłem. Elbląg to stan umysłu i nic tego nie zmieni
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    3
    Janeczek emigrant(2021-02-24)
  • @Janeczek emigrant - Uciekaj ze spółdzielni mieszkaniowej! To są złodzieje! Tylko i wyłącznie wspólnoty mieszkaniowe maja sens i kontrole nad finansami składek!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    Joannaaa(2021-02-24)
  • @ZKM do utylizacji - Jako kierowca przepracowałem w sumie (z krótkimi przerwami)blisko 25 lat w komunikacji miejskiej w Elblągu. Wyciągnąłem pewne wnioski z perspektywy lat pracy. W ZKM w Elblągu nigdy nie pracował ktoś, kto logicznie i rozsądnie potrafiłby to wszystko ogarnąć. .Nie wierzę że nie można skoordynować odjazdów autobusów i tramwajów z dworca z rozkładami PKP. Człowiek po wylewie który powinien być na rencie inwalidzkiej jest szefem kanarów. Dystrybucja biletów papierowych jednorazowych. .Kiedyś nie było problemu z zakupem biletu w sklepie. A teraz? I są inne kwiatki o których nie będę się wypowiadał.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    2
    ksamol(2021-02-24)
  • @ksamol - To że pracowałeś 25 lat jako kierowca to nie znaczy że się znasz na planowaniu. Znasz się jedynie na kodach biletów i tyle.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    5
    nie kierowca(2021-02-28)
Reklama