UWAGA!

Zmiany w rozkładzie jazdy „szóstki”

Elbląg, Zmiany w rozkładzie jazdy „szóstki”
Fot. Paweł Serocki.

Od 9 sierpnia będą wprowadzone zmiany w rozkładzie jazdy autobusów na linii nr 6.

Zmiana rozkładu podyktowana była koniecznością dostosowania czasu przejazdu do aktualnych warunków w ruchu drogowym i objazdu (w związku modernizacją mostu w ciągu ul. Malborskiej), a także zapewnieniem w rozkładzie jazdy odpowiednich przerw dla kierowców, zgodnie z obowiązującymi przepisami.
     Pasażerowie powinni zapoznać się z nowym rozkładem, który jest już zamieszczony na stronie internetowej zkm.elblag.com.pl 8 sierpnia komunikat zostanie rozwieszony na przystankach.
oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • no może w końcu coś i ruszy i ta autobus przestanie się cioągle spóźniać!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  pasażer(2008-08-04)
 • Jakoś nie widać na stronie internetowej zkm tego nowego rozkładu jazdy. Po co informować na ''wyrost'' a w rzeczywistości wprowadzać w błąd.
 • Trzeba wejść na rozkład 6-tki, a tam będzie stary i nowy. Szukajcie a znajdziecie:)
 • wiadomo dlaczego tak jest-- autobusy linii 6,8,19 jeżdżą na Łódzką czyli na zatorze a ta dzielnica nikogo nie obchodzi, nagminne spóżnienia a 19 ma taki rozkład, ze nie ma szans zdążyc do pracy czy to na 7: 00 cz y też 7:30 jadąc na mazurską
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  pasażer(2008-08-04)
 • no tak jak zwylke zkm miemyśli o ludziach mieszkających na ulicy dalekiej jeżęli taki rozkłaz zostanie w roku szkolnym to dzieci bedą zmuszone jeżdzić taksówkami. tak pozatym kto układał ten rozkład pewnie myślał o sobie a nie opasażerach
 • Wszystkim nie dogodzi. Ale godziny dojazdu do pracy i do szkoły no i powrotu powinny mieć priorytet. Natomiast wyprawy na Dębicę powinny być obslugiwane w godzinach przedpołudniowych i popołudniowych, ale w tych porach są największe przerwy w kursach.
 • Jeden mostek a tyle problemów. To są tylko preteksty. Przez wieki problem skomunikowania z miastem miała Dębowa, pomyśleli i zrobili. Tak trzeba postąpić z Zatorzem. Z lotu ptaka wszystko widać.
 • Zmk powinno skoordynować kursy na Dębice z godzinami pochówków. A pozostałe jak najrozsądniej. Obecnie, gdy trafi ci się taka ceremonia bez taryfy nie zdążysz.
Reklama