UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ciekawe ile jeszcze ludzi musi sie utopic, aby zainstalowano tam bariery. Nie chodzi mi o stawianie barier wzdluz calej rzeki, ale w miejscu najbardziej uczeszczanym przez turystow, spacerowiczow, czyli wzdłuz calego bulwaru, i to nie jest jakas zachcianka, to bezwzgledna koniecznosc aby bezpiecznie sie tam poruszac. Jesli miasto w trybie pilnym nie wykona tam okreslonych zabezpieczen, to mozna byc pewnym ze rodziny poszkodowanych wystapią juz wkrotce na droge sądową.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    80
    80
    Baryla.(2020-12-19)
  • @Baryla. - Żadnych barier. Bariera nie powstrzyma chcących się utopić. Tyle lat nikt tam przypadkiem nie wpadł do wody - co to za bzdurny pomysł?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    22
    8
    trepmajor(2020-12-19)
  • @Baryla. - Ciało dryfowało. .
  • @Baryla. - jesteś umysłowo upośledzony i dlatego ciem szanuje, ważne, ze piszesz nie ważne co, trzym siem, siema
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    7
    pozytywny czlowiek(2020-12-19)
  • @trepmajor - Nie każdy człowiek to akurat samobójca. Ja myślę o dzieciach. Ja nie chodzę tam, bo to chwilą nieuwagi, dziecko z ręki by się wyślizgnęło i siup do wody. Ja moja córkę zdążyłam złapać, fakt było to dawno temu już, bo też była ciekawa co to. .. Ja głównie ze względu na dzieci bym postawiła tam jakieś barierki.
  • @pozytywny czlowiek - Dziekuje Ci za diagnozę. ., błysnąłeś, . .. .co za intelekt, !!!. .trzymaj rodzinę z daleka od rzeki, byś nie był nigdy rozżalony, i żeby nikt nie mial z Ciebie beki, ze tez jesteś upośledzony.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    3
    Baryla.(2020-12-19)
  • A co chciałeś, żeby pruło delfinem. ?
  • @Baryla. - Lepszy by był mur. A najlepiej zasypać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    3
    Żuber(2020-12-20)
  • @Baryla. - Ja się przymiezam bo w tym przeklętym kanale utopil się mój Tata A rok później koleżanki brat masakra
  • @Baryla. - Je. .nij się w łep.
  • Slicznie, co za Cep!!!!
Reklama