UWAGA!

Znicze ofiarom katastrofy

Znicze ofiarom katastrofy
Fot.AD

Elblążanie, którzy chcą oddać hołd ofiarom dzisiejszej katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem, zbierają się od godz. 15 na Placu Kazimierza Jagiellończyka pod pomnikiem Króla Kazimierza Jagiellończyka, by zapalić znicze i złożyć kwiaty.


      

 

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Odszedł mój Prezydent, mam 48 lat i po raz pierwszy w moim życiu doczekałem się Prezydenta na którego czekałem całe życie. Polska straciła wiele Polacy jeszcze więcej, historia pokaże, jaką wielką stratę ponieśliśmy. Żegnaj mój Prezydencie.
 • To prawda, to był wielki człowiek choć go nie lubiłem, ale płaczę już od kilku godzin bo tragedia dla naszego kraju się rozpoczęła, współczuję jego rodzinie, współczuję wszystkim z tego feralnego samolotu, ale na Boga czemu latamy takimi trumnami zamiast kupić 737,wiem, że liczy się kasa dla polityków ale czu któryś to zmieni, mamy 21 wiek czas skończyć z walką o kasę a zacząć doceniać patriotyzm
 • szok
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  ineczka(2010-04-10)
 • Za tą tragedię dala każdego Polaka winić trzeba premiera obojętnie jak się nazywa, ale nie dba o zabezpieczenie głowy państwa, nie kupuje nowych samolotów dla głowy państwa, to niewyobrażalne żeby tupolewami latał prezydent !!!! ciekawe czy sam teraz wsiądzie do takiego samolutu ??? nie wsiądzie napewno, kasę wolą wydawać na prywatę a nie to co w Polsce najważniejsze, zginęli wybitni ludzie, Żal to mało powiedziane, to tragedia dla Polski ale takich mamy przywódców i to prowadzi do tragedii
 • Polaków łączy dramat, tragedia, ale na dzień czy tydzień, ale potem niestety jest walka o kasę a nie patriotyzm, liczy się tylko kasa a nie dobro człowieka, żal Pana Prezydenta bo rozpoczął dramat tego kraju w niewłaściwym momencie
 • Miszkurka2000 Kamera Światowidu mogłaby to ładnie pokazywać.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Miszkurka2000(2010-04-10)
 • Pan który oczernia premiera kpi, to PiS blokował zakup nowych samolotów pod pretekstem korupcji. Nic już nie wróci nam prezydenta. ..
 • Byłem i zlożyłem!
 • do redakcji zablokujcie durne komentarze, to zgineli ludzie to nasi to POLACY.
 • POWINNIŚMY POGRĄŻYĆ SIĘ W ŻAŁOBIE. .. .. a, ,mądrzy''Elblążanie piszą takie bzdury!! Czy Wy kiedyś straciliście kogoś bliskiego? SZOK !!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  mirabelka(2010-04-10)
 • placzemy jakbysmy stracili kogos nastepnego z rodziny
 • Głęboko współczuję nam wszystkim, po raz kolejny Katyń odebrał polską inteligencję. Nie ważne ze mówiło sie różnie o PIS, to ludzie i bardzo mi żal, to olbrzymia tragedia dla Polaków. "Spieszmy sie kochoć ludzi, tak szybko odchodzą. .. "
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Krzysztoffffffffffffff(2010-04-10)