UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Do wiatr w żagle : Słuchaj oczywiście że podpisał bym się pod tym że nie chce być ratowany z sprzętu WOŚP tylko podpisał bym się w takiej sytuacji że jeśli nie chce tego sprzętu TO RÓWNIEŻ NIECHCE ZEBY TEN SPRZET BYL UTRZYMYWANY Z MOICH PODATKOW jak załatwisz takie umocowanie prawne wchodzę w to, bo problem jest z tym że nawet jak nie daje do puszki to i tak muszę utrzymywać ten denny sprzet z podatków.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  23
  96
  AntyWosp(2020-01-07)
 • @AntyWosp - A nie przeszkadza Ci finansowanie nierentownych od lat kopalni? Finansowanie rozdmuchanej administracji? Finansowanie rzeszy polityków, prezesów firm państwowych itd itd. .. przeszkadza Ci za to zbieranie na sprzęt ratujący życie. Brawo
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  38
  5
  Sasza(2020-01-07)
 • Przykre że ludzie piszą takie rzeczy za pieniądze bo nie wierzę że z czystej głupoty. Ja np nie korzystam z autostrad budowanych z podatków ale nie wnioskuję o ich zaoranie bo to oczywiste że są potrzebne.
 • @AntyWosp - Nie wiem czy wiesz ale jakbyś trochę poczytał to wiedziałbyś, że WOŚP jest najbardziej transparentną fundacją w Polsce. Każdą wydaną złotówkę możesz sprawdzić na co została przeznaczona w corocznym sprawozdaniu, które jest ogólno dostępne. WOŚP miał już tyle kontroli (zleconych przez PIS które za nim nie przepada), że jakby Owsiak cokolwiek kradł z tych pieniędzy to już dawno by go zamknęli jakby mieli tylko okazję. Owsiak na utrzymanie fundacji wydaje mniej niż 10%. A Państwo Polskie to może ci teraz zagwarantować ale zapisanie się w kolejkę do specjalisty. Dzięki Owsiakowi mamy jedne z najlepszych oddziałów dziecięcych i noworodków na ŚWIECIE.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  2
  zacho11(2020-01-12)
 • Ty chłopie naucz się najpierw ortografii,a potem się wypowiadaj
Reklama