UWAGA!

Zobacz relację z sesji Rady Miejskiej

Dzisiaj odbyła się dwunasta sesja Rady Miejskiej w Elblągu. Ze względu na epidemię koronawirusa nadal w trybie zdalnym. Radni m.in. dyskutowali na temat raportu o stanie miasta za 2019 rok i głosowali nad absolutorium dla prezydenta Witolda Wróblewskiego. Zobacz transmisję wideo z obrad. 

red.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Nie dla absolutorium prezydenta!!!!!
 • Czy dzis dowiemy się prawdy o budzecie? Czy ci co go tworzą mają jakąś zacmę, najpierw nie ma kasy, wstrzymane wszystko, potem jest idealnie! Czy te osoby wiedzą jeszcze co liczą i ile liczą czy się przeliczą, niestety nie stawia ich to w merytorycznie i fachowo dobrym świetle, ale z drugiej strony lata zasiedzenia w dawnej konunie robią swoje, po prostu zmiany są wskazane
 • Żal czlowieka ogarnia jak się na to patrzy a tym bardziej jak sie tego słucha
 • Za dużo kasy idzie na utrzymanie urzędu, na fikcyjne stanowiska w UM
 • I tak je dostanie bo kolesiowie nie pozwolą żeby nagle koryto uciekło Hashtagi: #Truestory
 • No i 2 radnym pogrożono paluszkiem, pewnie teraz drżą hahaha, co za farsa
 • Co to za farsa za publiczne pieniądze - Album pochwał i dokonań dla mościwie zarządzającego Pana Prezydenta, Rady Miasta oraz jego wyborców (wiecznie niezadowolonych i gryzących jak hieny cmentarne). Piękna Księga składająca się z 600 stron. Mnie interesuje jaki był koszt tego niezwykłego przedsięwzięcia w ujęciu globalnym (ile osób było zaangażowanych (może cały Departament), ile dodatkowo licencji programowych zakupiono, ile firm i osób zewnętrznych). Na koniec zapytanie - Komu i czemu ma służyć dokument w którym brak jest Strategii dla Miasta, które powoli "umiera"i zamienia się w sypialnię Trójmiasta. Chylę czoła "wybitnym"wyborcom (chyba nie kochającym Elbląga)za dokonane wybory swoich przedstawiali. Wierzę, że w najbliższa niedzielę dokonamy właściwego wybory dla dobra miasta Elbląga i naszej ojczyzny. Nie życzę nikomu w przyszłości kremlowskiego buta.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  18
  8
  Valdi don(2020-06-25)
 • Drodzy Państwo, takiej żenady jak dzis nie bylo od dawna, jedni patrzą jak sroki w gnat, drudzy sie drapią z nudów, niektorzy udają ze myslą, a niektorzy stosują zasadę milczenie jest zlotem, a profesjonalizm techniczny na najwyzszym poziomie łącznie z lizostwem na poziomie przedszkola, czekam na cdn tego muppet show
 • Zieliński to największy darmozjad w UM
 • Porozmawiaj o remoncie Światowida to jest tragedią. A puste mielenie O czymś co przjmiecie, szkoda czasu. Ci co na was głosowali to głupcy bez mózgu. Macie ten raj.
 • A na sesji dłubie w nosie co za oblech
 • Jeśli rzeczywiście reprezentują mieszkańców zagłosują na nie, jeśli są podnóżkiem prezydenta zagłosują na tak. Proste.
Reklama