UWAGA!

Żołnierze się szkolą

W 16. Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej został przeprowadzony pierwszy kurs dla podoficerów - pomocników dowódców plutonów.

Kurs zorganizowano w dwóch specjalnościach: dla wojsk pancernych i zmechanizowanych oraz logistyków. Szkolenie z pozytywnym wynikiem ukończyło 62 żołnierzy, którzy w ten sposób podnieśli swoje kwalifikacje zawodowe. Jak informuje rzecznik prasowy dowódcy 16. PDZ kurs miał bardzo ważne znaczenie dla biorących w nim udział żołnierzy, którzy w ten sposób zdobyli nie tylko nowe doświadczenia i umiejętności, ale także otworzyli sobie drogę do dalszego rozwoju
     zawodowego. Warto też dodać, że szkolenie przeprowadzono bazując na podobnym kursie, ale przeprowadzonym w innym zakresie przez instruktorów armii amerykańskiej, którzy w ubiegłym roku gościli w Elblągu.
     
     Szczegóły w relacji Marty Hajkowicz.
MH
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • niech nbajpierw ich higieny naucza bo mj marek jak raca do domu to sie nawet nie wykompie i smierdza mu skarpetki takze nawe naszz coronia nie chce go przytulic.jak mam mu to piweidziec zeby go nie urazic,jestesmy 3 lata po slubie.moze do przyjaciolki napisze co?
  • nadia ty się lecz. Sasza
  • Do Nadia: lepiej się czujesz jak obrażasz innych -bo chyba tak ,pamiętaj jak dajesz tak dostajesz . A propos nick Nadia mnie kojarzy się z tanią iłatwą . POZDRAWIAM
Reklama