UWAGA!

Zostań sędzią piłkarskim

 Elbląg, Zostań sędzią piłkarskim

Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej zaprasza wszystkich chętnych na kurs sędziowski. Kandydaci, którzy pomyślnie ukończą kurs, zostaną członkami Warmińsko-Mazurskiego Kolegium Sędziów oraz nabędą uprawnienia sędziego próbnego, dzięki którym będą mogli sędziować mecze piłkarskie w województwie warmińsko-mazurskim od rundy wiosennej sezonu 2014/2015.

Od kandydatów wymagana jest dobra sprawność fizyczna oraz podstawowa wiedza na temat przepisów gry w piłkę nożną. Kurs przewidziany jest dla osób, które ukończyły 16 lat i mają minimum średnie wykształcenie lub uczęszczają obecnie do szkoły, gdzie nauka kończy się maturą.
       Najbliższy kurs rozpocznie się 22 marca (zajęcia organizacyjne) i zakończy się egzaminem w dniu 21 kwietnia w Olsztynie. Zajęcia od 23 marca do 20 kwietnia będą odbywały się równolegle w czterech ośrodkach: Elbląg, Giżycko, Iława i Olsztyn w godzinach 16:00-18:00 (2-3 razy w tygodniu).
       Koszt kursu wynosi 150zł. W ramach tej opłaty organizatorzy zapewniają aktualne Przepisy Gry w Piłkę Nożną oraz materiały szkoleniowe.
       Aby zapisać się na kurs należy najpóźniej do dnia 22 marca wypełnić formularz rejestracyjny.
      
organizatorzy

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Kolejny dowód na zmarginalizowanie Elbląga. Kiedyś taki kurs i egzamin był na Skrzydlatej i kosztował na dzisiejsze pieniądze max 50 zł. Teraz trzeba opłacić tych grubasów leśnych dziadów z Lolsztyna. W du. .ie z tym kursem
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    SędzieIIligi(2015-02-13)
Reklama