UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zrób zdjęcie do miejskiego kalendarza

2012-07-02
Aktualizowany 2012-08-14 12:31

Urząd Miejski zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym, który ma na celu wybranie zdjęć ukazujących piękno Elbląga. Najlepsze zostaną zamieszczone w kalendarzu miejskim na 2013 r.

Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 5 zdjęć, o wymaganych parametrach: rozdzielczość: min 300 dpi; format: JPG (bez kompresji) lub TIF. Zdjęcia zapisane na płycie CD (podpisanej imieniem i nazwiskiem) wraz z wypełnionym i podpisanym formularzem zgłoszeniowym stanowiącym załącznik do Regulaminu należy dostarczyć w zaklejonej kopercie opatrzonej dopiskiem: Konkurs fotograficzny pn. „Kalendarz - Elbląg 2013” bezpośrednio bądź listownie do Urzędu Miejskiego w Elblągu, ul. Łączności 1, pok.100 do 1 października do godz. 12 (w przypadku przesyłki decyduje data wpływu pracy konkursowej, a nie data stempla pocztowego – nadania przesyłki).
       Autor najlepszego zdjęcia otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 1 000 złotych. Jego zdjęcie wraz z podpisem zostanie okładką i jedną ze stron „Kalendarza Elbląg - 2013”.
       Komisja konkursowa przewiduje przyznanie wyróżnień dla uczestników. Autorzy zdjęć wyróżnionych otrzymają nagrody rzeczowe w postaci gadżetów, a wyróżnione zdjęcia zostaną opublikowane w kalendarzu elbląskim na 2013 r.
      
Łukasz Mierzejewski, Biuro Prasowe Urzędu Miejskiego w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Polecam w UM utworzenie na jednym z serwisów konta pocztowego, bardzo ułatwia kontakt z ludźmi. Oni mogą wysyłać zdjęcia, a wy je odbierać !! Takie teraz cuda są :)
 • JPEG zawsze jest z kompresją. I to stratną. Namomiast TIFF może być także ze stratną kompresją. Kalndarz będą robić jacyś amatorzy??
 • Na płycie !? W dzisiejszych czasach !? ŻART CHYBA JAKIŚ KOSMICZNY ! :O
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Wiliamson(2012-08-14)
 • JPEG jest zawsze kompresowany nawet jak dasz 100% to i tak jest kompresowany. Ale rozumiemy - nowa matura i amnestia Gerdycha.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Olimpek(2012-08-14)
 • TIF a co to takiego ????? Zdjęcia są zapisywane w formacie graficznym "Tagged Image File Format" Czyli TIFF. Wiedza fotograficzno- graficzna aż poruszyła moje serce :D
 • Odezwali się myndrole elbląscy. .. Lepiej zróbcie ciekawe zdjęcia a potem komentujcie. Ale oni pewnie ani tego ani tamtego nie potrafią :) :) :)
 • kkwpl: brak wiedzy i niska kwalifikacja wykonawców zazwyczaj skutkuję porażką. Jak było. na przykład, ze ślimakiem
Reklama