UWAGA!

ZST: Ten bal zapamiętają na długo

- Znam was i wierzę w was. Życzę, byście dokonali w swoim życiu dobrych wyborów – mówiła do maturzystów Zespołu Szkół Technicznych podczas studniówki dyrektor szkoły Hanna Mierzejewska. Na 104 dni przed maturą na balu bawią się uczniowie dwóch klas. Zobacz zdjęcia i film.

- Trochę się denerwuję, bo studniówka to jest coś ważnego w życiu. Ma się ją tylko raz – mówiła tuż przed rozpoczęciem studniówki Karolina, tegoroczna maturzystka Zespołu Szkół Technicznych, uczennica klasy mundurowej.
       - To wyjątkowy czas, bo wchodzimy w dorosłość, samodzielne podejmowanie decyzji. Czekają nas studia, praca... - tłumaczyła Patrycja, jej koleżanka z klasy.
       Karolina wiąże swoją przyszłość z mundurem. - Mam dwa pomysły – albo rozpocząć studia na Wyższej Szkole Policji, albo od razu rozpocząć służbę w policji. Zobaczymy jak wyjdzie – stwierdziła.
       - Nie mogę uwierzyć, że jestem już w czwartej klasie, zaraz matura. Strasznie szybko się to dzieje – śmieje się Patrycja.
       Jak przyznają, o maturze myślą, ale dzisiaj starają się tym tematem nie denerwować. - Dzisiaj jest czas zabawy! - podkreślają.
       Na studniówce Zespołu Szkół Technicznych bawią się dwie maturalne klasy. W sumie z osobami towarzyszącymi i kadrą pedagogiczną to około stu osób. 

  Elbląg, ZST: Ten bal zapamiętają na długo
(fot. Mieczysław Jaworski)


       - Przez te trzy i pół roku my nauczyciele dzieliliśmy się z wami wiedzą, pomagaliśmy wam nabyć umiejętności, ale teraz wy pokażecie, kim będziecie. Za 104 dni przystąpicie do egzaminu dojrzałości. To będzie ogromne wyzwanie, które pokaże, co dalej. Liczę na was, że wszyscy przystąpicie do matury i zdacie ją na najwyższe noty – mówiła do uczniów Hanna Mierzejewska, dyrektor Zespołu Szkół Technicznych. - Życzę wam, byście dokonali dobrych wyborów. Pokazali, że jesteście dobrymi, cennymi ludźmi, że piastujecie wysokie stanowiska, bo ukończyliście bardzo dobre uczelnie. Znam was i wierzę w was. A dzisiaj życzę wam, by ten bal studniówkowy pozostał w waszej pamięci do końca waszych dni i jeszcze dzień dłużej...
       Po oficjalnych przemówieniach i polonezie uczniowie szybko ruszyli do tańca, a zabawę rozkręcał znany ze scen disco polo Łukasz Gesek.

RG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Studniówki

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • a moim zdaniem to zwykłe buractwo! obecnie społeczeństwo jest nastawione na mieć, a nie być!
 • Z okazji waszego święta odsyłam do wujka Google. Proszę wpisać w wyszukiwarce "Matka Kurka masakruje Owsiaka - cały proces" Czy wiecie z czego są finansowane imprezy organizowane podczas wośp? i dlaczego za poprzednich rządów owsiak miał darmowy czas w tvp?
 • Pani Dyrektor to super Kobieta. Pozdrawiam.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  5
  Absolwent(2018-01-20)
 • dziwnie tańczono, tak jakby jedne nogi mieli krótsze, tak wyraźnie kulejąc, to jest jakaś epidemia czy co? czy sanepid nie powinien się tym zająć bo widać że to jest zaraźliwe
 • nie wypowiem się, aż tak blisko nie znałem
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Też absolwent(2018-01-20)
Reklama