UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński Ja akurat tam byłem i ze związkowcami oraz pracownikami rozmawiałem - jak anonim myśli, skąd się później wziął artykuł m. in. na ogólnopolskim Strajk. eu i ten właśnie temat na spotkaniu wyborczym dziś w Elblągu? Hashtagi: #lewica,#praca,#placa,#SolidarnoscNaszaBronia
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    36
    RobertKoliński(2019-09-28)
  • Efektow zero, skutecznosci zero, nie zaistniales pan w mediach. Nie dziw sie pan, ze pozniej nie glosuja.
  • To co Lewica zrobi jak np firma upadnie i ludzie trafią na bezrobocie? Przymusowo reaktywuje firmę i zateudni tam tych ludzi i wprowadzi nakaz kupowania w tym sklepie czy jak Panie Robercie?
  • RobertKoliński @Zen - Ta firma przecież nie upadła, ta firma okradła pracowników i w dalszym ciągu zarabia miliony na m. in. ich nieszczęściu. Zrobimy to, co robi cały cywilizowany świat w takich sytuacjach - nałożymy na takiego wyzyskiwacza taką karę (PIP), że mu się odechce okradać ludzi następnym, nomen-omen, razem. Hashtagi: #TaxTheRich,#PanstwoDlaMilionowNieDlaMilionerow
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    15
    RobertKoliński(2019-09-28)
  • Marzenia ,,ściętej głowy" , Jak to pan powiedział ,był PRL i wszystkim żyło się bardzo dobrze ? tylko nie powiedziałeś ilu ludziom ,,zwichnęliście" kariery zawodowe i jak ich niszczyliście , ilu przez was gniło w więzieniach ilu zostało rozstrzelanych .Ja pamiętam PRL i takiego miodzio nie było , był za to za przeproszeniem panoszący się promoskiewski czerwony syf i takim pozostaniecie . Tym chamom co ,,pracowali" w urzędach wojewódzkich PZPR powinno się odebrać emerytury. Za PRL czerwone chamstwo żarło , chlało , i nic nie robiło na koszt podatnika , PO na taśmach ,,Prawdy" robiła to samo .
  • Jak zwykle byłem... Tylko brak efektu.
Reklama