UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Na nich głosują ludzie którzy nie umieją sami myśleć tylko chłoną całą propagandę z TVP jak gąbki. Drożyzna w sklepach, drogie paliwo, tragedia w izbie zdrowia, służbach mundurowych, szkolnictwie. Cena leków z kilku zł do kilkuset zł, kolosalne składki zus dla pracodawców, hiperinflacja, wzrost długu publicznego, łamanie konstytucji i praworządności i można tak wymieniać w nieskończoność. Dodatkowo pis to afera za aferą, przestępcy, złodzieje, łapówkarze, którzy siedzą bezkarnie na wolności bo podporządkowali sobie prokuraturę i sądy. Dodatkowo jeszcze mają aferzystów i przestępców na stanowiskach ministrów co jest nie do pomyślenia w normalnym kraju. Kto normalny głosuje na takich ludzi? Nikt normalny!
  • Za obecnych rządów i tak jest sto razy mniej afer niż za poprzednich, gdzie ta elektrownia atomowa na którą wydali 100 mln zł, gdzie inwestorzy z Kataru. Kto sprzedał polski przemysł spożywczy i handel w obce pazury nasze cukrownie Niemcom sprzedali, a teraz podskakują, że w sklepach drogo kto rozprzestrzeniał ASF i bronił dzików? O jakiej konstytucji i praworządności mówisz? Przecież ostatnio była ona u nas do 1939 potem była Ruska praworządność i tak zostało, bo nie było lustracji. Nie ma żadnej praworządności bez osądzenia komuchów. Ty na co PO wydała kasę skoro rozgrabili prywatne środki Polaków z OFE nie wprowadzali żadnych plusów, ani socjalu, nie kupowali nic tylko prywatyzowali, a zadłużyli Polskę na bilion zł gdzie ta kasa platformy jest? Czemu niszczyli polskie rolnictwo ścigali rolników na targach gospodynie wiejskie na kiermaszach, niszczyli małe polskie gorzelnie i browary, blokowali sprzedaż bezpośrednią dozwoloną w całej UE, dlatego teraz jest drożyzna, bo platforma zlikwidowała polskie firmy i alternatywne do marketów kanały dystrybucji żywności.
  • oho- telewidz wiadomości tv-pis, afera za aferą, ostatnia taka, że ministerstwo sprawiedliwości zatrudniało trolli do wycinania niewygodnych pracowników - brawo pis teraz, jak wygrają odlecą na całego - wezmą za mordę całe społeczeństwo, a nie tylko wybrane grupy
Reklama