UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • RobertKoliński Pytania do kandydatów: 1.Co kandydaci (przede wszystkim posłowie ubiegający się o reelekcję) zrobili dla Elbląga i regionu podczas swojej 4-letniej kadencji (strzepywanie łupieżu się nie liczy)? 2.Co kandydaci zrobili/zrobią w sprawie przywrócenia mieszkańcom miasta kąpieliska miejskiego przy ul. Spacerowej? 3.Co kandydaci zrobili/zrobią w/s Małego Ruchu Granicznego w naszym regionie? 4.Co kandydaci zrobili/zrobią w/s włączenia Elbląga do rządowego planu rozwoju tzw. Centralnego Portu Komunikacyjnego (kolej)? 5.Co kandydaci zrobili/zrobią w/s ratowania i restauracji tzw. Kolei Nadzalewowej? 6.Co kandydaci zrobili/zrobią w/s ratowania Tramwajów Elbląskich oraz pomocy w kwestii odnowienia taboru komunikacyjnego? 7.Co kandydaci zrobili/zrobią w/s zapewnienia mieszkańcom godnej płacy i ludzkich warunków pracy w mieście? 8.Jak kandydaci planują zatrzymać/odwrócić niekorzystny trend wyludniania się i starzenia społeczeństwa miasta Elbląga? Hashtagi: #lewica,#praca,#placa,#godnosc,#postep
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  17
  27
  RobertKoliński(2019-10-03)
 • Przepraszam bardzo ale co mają tramwaje w Elblągu wspólnego z Sejmem i Senatem RP? Kogo my w końcu wybieramy: radnych i prezydenta miasta Elbląga czy parlamentarzystów całego kraju?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  3
  Ja też tu mieszkam (2019-10-04)
 • RobertKoliński @Ja też tu mieszkam - A jednak mają - o np. środkach idących tylko do metropolii (to z tych pieniędzy Olsztyn wybudował swoją sieć tramwajową i zakupił piękny, nowoczesny tabor) zadecydował sejm (PO-PiS konkretnie, który postanowił pchać pieniądze tylko do największych miast, z których miało - w myśl neoliberalnych, poronionych i skompromitowanych teorii - "skapywać" całej reszcie). My chcemy to zmienić, żeby na rozwoju kraju i członkostwie w UE nie korzystali tylko najbogatsi, ale cały kraj. To jest m. in. zadanie dla przyszłych posłów Ziemi Elbląskiej (którym nie wiem dlaczego teraz podpowiadam, bo przecież większość z tych kandydatów nie ma o tym bladego pojęcia).
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  4
  RobertKoliński(2019-10-04)
Reklama